Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL POWEREDGE PER350SPL3 1XE-2314 1X16GB 1X480GB 2X700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE PER350SPL3 1XE-2314 1X16GB 1X480GB 2X700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Nisan Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Disk Ebadı | 2.5 |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2314 processor 2.80 GHz (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Ram | 16 gb |
| Ram Slot Sayısı | 4 |
| Güç Kaynağı | 700 Watt x 2 |
| Disk Standardı | - |
| Maksimum Disk Sayısı | 4 |
| Lan | Broadcom 5720 Dual Port |
| İşlemci Ailesi | Intel® Xeon® E-2314 processor 2.80 GHz (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x1 |
| Chipset | E-2314 |
| Sabit Disk Kapasite | 1x480GB SSD |
| Raid Desteği | Var |
| Ram Tipi | UDIMMs |
| Kasa Tipi | Rack |
| Usb Port | Var |
| Sabit Disk Türü | - |
| İşletim Sistemi | - |
| Seri Port | - |
| Maksimum Ram Kapasitesi | 128 Gb |
| Optik Sürücü | - |
| Ram Frekansı | 3200 Mhz |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57622.5 | 115245 |
| 3 | 39213.33 | 117640 |
| 4 | 29896.25 | 119585 |
| 5 | 24306 | 121530 |
| 6 | 20672.5 | 124035 |
| 7 | 17957.86 | 125705 |
| 8 | 15991.25 | 127930 |
| 9 | 14461.67 | 130155 |
| 10 | 13238 | 132380 |
| 11 | 12211.36 | 134325 |
| 12 | 11355.83 | 136270 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57622.5 | 115245 |
| 3 | 39213.33 | 117640 |
| 4 | 29896.25 | 119585 |
| 5 | 24306 | 121530 |
| 6 | 20672.5 | 124035 |
| 7 | 17957.86 | 125705 |
| 8 | 15991.25 | 127930 |
| 9 | 14461.67 | 130155 |
| 10 | 13238 | 132380 |
| 11 | 12211.36 | 134325 |
| 12 | 11355.83 | 136270 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57622.5 | 115245 |
| 3 | 39213.33 | 117640 |
| 4 | 29896.25 | 119585 |
| 5 | 24306 | 121530 |
| 6 | 20672.5 | 124035 |
| 7 | 17957.86 | 125705 |
| 8 | 15991.25 | 127930 |
| 9 | 14461.67 | 130155 |
| 10 | 13238 | 132380 |
| 11 | 12211.36 | 134325 |
| 12 | 11355.83 | 136270 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57622.5 | 115245 |
| 3 | 39213.33 | 117640 |
| 4 | 29896.25 | 119585 |
| 5 | 24306 | 121530 |
| 6 | 20672.5 | 124035 |
| 7 | 17957.86 | 125705 |
| 8 | 15991.25 | 127930 |
| 9 | 14461.67 | 130155 |
| 10 | 13238 | 132380 |
| 11 | 12211.36 | 134325 |
| 12 | 11355.83 | 136270 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57622.5 | 115245 |
| 3 | 39213.33 | 117640 |
| 4 | 29896.25 | 119585 |
| 5 | 24306 | 121530 |
| 6 | 20672.5 | 124035 |
| 7 | 17957.86 | 125705 |
| 8 | 15991.25 | 127930 |
| 9 | 14461.67 | 130155 |
| 10 | 13238 | 132380 |
| 11 | 12211.36 | 134325 |
| 12 | 11355.83 | 136270 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57622.5 | 115245 |
| 3 | 39213.33 | 117640 |
| 4 | 29896.25 | 119585 |
| 5 | 24306 | 121530 |
| 6 | 20672.5 | 124035 |
| 7 | 17957.86 | 125705 |
| 8 | 15991.25 | 127930 |
| 9 | 14461.67 | 130155 |
| 10 | 13238 | 132380 |
| 11 | 12211.36 | 134325 |
| 12 | 11355.83 | 136270 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57622.5 | 115245 |
| 3 | 39213.33 | 117640 |
| 4 | 29896.25 | 119585 |
| 5 | 24306 | 121530 |
| 6 | 20672.5 | 124035 |
| 7 | 17957.86 | 125705 |
| 8 | 15991.25 | 127930 |
| 9 | 14461.67 | 130155 |
| 10 | 13238 | 132380 |
| 11 | 12211.36 | 134325 |
| 12 | 11355.83 | 136270 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57622.5 | 115245 |
| 3 | 39213.33 | 117640 |
| 4 | 29896.25 | 119585 |
| 5 | 24306 | 121530 |
| 6 | 20672.5 | 124035 |
| 7 | 17957.86 | 125705 |
| 8 | 15991.25 | 127930 |
| 9 | 14461.67 | 130155 |
| 10 | 13238 | 132380 |
| 11 | 12211.36 | 134325 |
| 12 | 11355.83 | 136270 |
