Tükendi
Tükendi
DELL POWEREDGE PER260SPL1 XENON E-2414 1X16GB 1X2TB 700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE PER260SPL1 XENON E-2414 1X16GB 1X2TB 700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Disk Ebadı | 3.5 |
| Ram | 16GB |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Optik Sürücü | Yok |
| Raid Desteği | Yok |
| Açıklama-2 | |
| Maksimum Disk Sayısı | 3 |
| Boyutlar | |
| Lan | Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM |
| Güç Kaynağı | 700 Watt x 1 |
| Seri Port | - |
| Ram Tipi | DDR5 5600MHZ |
| Usb Port | - |
| Sabit Disk Kapasite | 1x 2Tb |
| İşlemci | Intel Xeon E-2414 2.6G, 4C/4T, 8M Cache, Turbo, HT (55W) |
| Ram Frekansı | 5600 Mhz |
| Sabit Disk Türü | SATA |
| Chipset | - |
| Grafik | |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Ram Slot Sayısı | 4 |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x1 |
| Disk Standardı | - |
| Kasa Tipi | Rack |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon Processor E3 |
| Maksimum Ram Kapasitesi | 128GB |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 39190 | 78380 |
| 3 | 26670 | 80010 |
| 4 | 20332.5 | 81330 |
| 5 | 16531 | 82655 |
| 6 | 14060 | 84360 |
| 7 | 12213.57 | 85495 |
| 8 | 10875.63 | 87005 |
| 9 | 9835.56 | 88520 |
| 10 | 9003 | 90030 |
| 11 | 8305 | 91355 |
| 12 | 7723.33 | 92680 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 39190 | 78380 |
| 3 | 26670 | 80010 |
| 4 | 20332.5 | 81330 |
| 5 | 16531 | 82655 |
| 6 | 14060 | 84360 |
| 7 | 12213.57 | 85495 |
| 8 | 10875.63 | 87005 |
| 9 | 9835.56 | 88520 |
| 10 | 9003 | 90030 |
| 11 | 8305 | 91355 |
| 12 | 7723.33 | 92680 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 39190 | 78380 |
| 3 | 26670 | 80010 |
| 4 | 20332.5 | 81330 |
| 5 | 16531 | 82655 |
| 6 | 14060 | 84360 |
| 7 | 12213.57 | 85495 |
| 8 | 10875.63 | 87005 |
| 9 | 9835.56 | 88520 |
| 10 | 9003 | 90030 |
| 11 | 8305 | 91355 |
| 12 | 7723.33 | 92680 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 39190 | 78380 |
| 3 | 26670 | 80010 |
| 4 | 20332.5 | 81330 |
| 5 | 16531 | 82655 |
| 6 | 14060 | 84360 |
| 7 | 12213.57 | 85495 |
| 8 | 10875.63 | 87005 |
| 9 | 9835.56 | 88520 |
| 10 | 9003 | 90030 |
| 11 | 8305 | 91355 |
| 12 | 7723.33 | 92680 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 39190 | 78380 |
| 3 | 26670 | 80010 |
| 4 | 20332.5 | 81330 |
| 5 | 16531 | 82655 |
| 6 | 14060 | 84360 |
| 7 | 12213.57 | 85495 |
| 8 | 10875.63 | 87005 |
| 9 | 9835.56 | 88520 |
| 10 | 9003 | 90030 |
| 11 | 8305 | 91355 |
| 12 | 7723.33 | 92680 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 39190 | 78380 |
| 3 | 26670 | 80010 |
| 4 | 20332.5 | 81330 |
| 5 | 16531 | 82655 |
| 6 | 14060 | 84360 |
| 7 | 12213.57 | 85495 |
| 8 | 10875.63 | 87005 |
| 9 | 9835.56 | 88520 |
| 10 | 9003 | 90030 |
| 11 | 8305 | 91355 |
| 12 | 7723.33 | 92680 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 39190 | 78380 |
| 3 | 26670 | 80010 |
| 4 | 20332.5 | 81330 |
| 5 | 16531 | 82655 |
| 6 | 14060 | 84360 |
| 7 | 12213.57 | 85495 |
| 8 | 10875.63 | 87005 |
| 9 | 9835.56 | 88520 |
| 10 | 9003 | 90030 |
| 11 | 8305 | 91355 |
| 12 | 7723.33 | 92680 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 39190 | 78380 |
| 3 | 26670 | 80010 |
| 4 | 20332.5 | 81330 |
| 5 | 16531 | 82655 |
| 6 | 14060 | 84360 |
| 7 | 12213.57 | 85495 |
| 8 | 10875.63 | 87005 |
| 9 | 9835.56 | 88520 |
| 10 | 9003 | 90030 |
| 11 | 8305 | 91355 |
| 12 | 7723.33 | 92680 |
