Yeni
Yeni
DELL POWEREDGE EMEA_PER760XS1FLEXI3 2X4510 2X64GB 2X480GB 2X1100W 16X2.5" 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE EMEA_PER760XS1FLEXI3 2X4510 2X64GB 2X480GB 2X1100W 16X2.5" 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 1 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 2 Mayıs Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
1
| İşlemci Ailesi | Intel® Xeon® Silver 4510 (12 core, 2.40 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Raid Desteği | PERC H755 with front load |
| Optik Sürücü | - |
| Ram | 2x64GB |
| Disk Standardı | - |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x2 ; Maksimum x2 |
| Boyutlar | |
| Chipset | - |
| Grafik | |
| Sabit Disk Türü | SATA SSD |
| Model Link | |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4510 (12 core, 2.40 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Ram Tipi | DDR5 5600MHZ |
| Disk Ebadı | 2.5 |
| Maksimum Ram Kapasitesi | - |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Kasa Tipi | Rack |
| Ram Frekansı | 5600 Mhz |
| Sabit Disk Kapasite | 2x480GB SSD SATA |
| Güç Kaynağı | 2x1100W |
| Lan | Broadcom 57414 Dual Port 10/25GbE SFP28, OCP NIC 3.0 |
| Usb Port | - |
| Seri Port | - |
| Ram Slot Sayısı | 32 |
| Maksimum Disk Sayısı | 16 |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 249960 | 499920 |
| 3 | 170098.33 | 510295 |
| 4 | 129685 | 518740 |
| 5 | 105437 | 527185 |
| 6 | 89673.33 | 538040 |
| 7 | 77897.14 | 545280 |
| 8 | 69366.25 | 554930 |
| 9 | 62731.11 | 564580 |
| 10 | 57423 | 574230 |
| 11 | 52970.45 | 582675 |
| 12 | 49260 | 591120 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 249960 | 499920 |
| 3 | 170098.33 | 510295 |
| 4 | 129685 | 518740 |
| 5 | 105437 | 527185 |
| 6 | 89673.33 | 538040 |
| 7 | 77897.14 | 545280 |
| 8 | 69366.25 | 554930 |
| 9 | 62731.11 | 564580 |
| 10 | 57423 | 574230 |
| 11 | 52970.45 | 582675 |
| 12 | 49260 | 591120 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 249960 | 499920 |
| 3 | 170098.33 | 510295 |
| 4 | 129685 | 518740 |
| 5 | 105437 | 527185 |
| 6 | 89673.33 | 538040 |
| 7 | 77897.14 | 545280 |
| 8 | 69366.25 | 554930 |
| 9 | 62731.11 | 564580 |
| 10 | 57423 | 574230 |
| 11 | 52970.45 | 582675 |
| 12 | 49260 | 591120 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 249960 | 499920 |
| 3 | 170098.33 | 510295 |
| 4 | 129685 | 518740 |
| 5 | 105437 | 527185 |
| 6 | 89673.33 | 538040 |
| 7 | 77897.14 | 545280 |
| 8 | 69366.25 | 554930 |
| 9 | 62731.11 | 564580 |
| 10 | 57423 | 574230 |
| 11 | 52970.45 | 582675 |
| 12 | 49260 | 591120 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 249960 | 499920 |
| 3 | 170098.33 | 510295 |
| 4 | 129685 | 518740 |
| 5 | 105437 | 527185 |
| 6 | 89673.33 | 538040 |
| 7 | 77897.14 | 545280 |
| 8 | 69366.25 | 554930 |
| 9 | 62731.11 | 564580 |
| 10 | 57423 | 574230 |
| 11 | 52970.45 | 582675 |
| 12 | 49260 | 591120 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 249960 | 499920 |
| 3 | 170098.33 | 510295 |
| 4 | 129685 | 518740 |
| 5 | 105437 | 527185 |
| 6 | 89673.33 | 538040 |
| 7 | 77897.14 | 545280 |
| 8 | 69366.25 | 554930 |
| 9 | 62731.11 | 564580 |
| 10 | 57423 | 574230 |
| 11 | 52970.45 | 582675 |
| 12 | 49260 | 591120 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 249960 | 499920 |
| 3 | 170098.33 | 510295 |
| 4 | 129685 | 518740 |
| 5 | 105437 | 527185 |
| 6 | 89673.33 | 538040 |
| 7 | 77897.14 | 545280 |
| 8 | 69366.25 | 554930 |
| 9 | 62731.11 | 564580 |
| 10 | 57423 | 574230 |
| 11 | 52970.45 | 582675 |
| 12 | 49260 | 591120 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 249960 | 499920 |
| 3 | 170098.33 | 510295 |
| 4 | 129685 | 518740 |
| 5 | 105437 | 527185 |
| 6 | 89673.33 | 538040 |
| 7 | 77897.14 | 545280 |
| 8 | 69366.25 | 554930 |
| 9 | 62731.11 | 564580 |
| 10 | 57423 | 574230 |
| 11 | 52970.45 | 582675 |
| 12 | 49260 | 591120 |
