Yeni
DELL POWEREDGE EMEA_PER470_SPL1 1U 1X XEON 6511P 1X32GB 8X2.5" 1X480GB SSD 1X1100W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE EMEA_PER470_SPL1 1U 1X XEON 6511P 1X32GB 8X2.5" 1X480GB SSD 1X1100W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 3 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 16 Mayıs Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
3
| Seri Port | - |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x2 |
| Ram Tipi | RDIMM 6400MT/s |
| Maksimum Disk Sayısı | 8 |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Optik Sürücü | - |
| Disk Standardı | - |
| Sabit Disk Kapasite | 1X480GB SSD SATA Mixed Use 6Gbps 5 12 2.5in Hot-plug AG Drive, 3 DWPD |
| Usb Port | - |
| Lan | Intel Ethernet E610-XAT2 Dual Port 10GbE BASE-T Adapter, OCP 3.0 NIC +Sec |
| İşlemci | Intel Xeon 6 Performance 6507P 3.5G, 8C/16T, 24GT/s, 48M Cache, Turbo, (150W) |
| Kasa Tipi | Rack |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon 6 Performance 6507P 3.5G, 8C/16T, 24GT/s, 48M Cache, Turbo, (150W) |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Ram Slot Sayısı | 16 |
| Sabit Disk Türü | SATA SSD |
| Disk Ebadı | 2.5 |
| Chipset | - |
| Grafik | |
| Raid Desteği | PERC H965i Controller, Front, DCMHS |
| Ram Frekansı | 6400Mhz |
| Ram | 1x32GB |
| Güç Kaynağı | 1100 Watt x1 |
| Maksimum Ram Kapasitesi | - |
| Boyutlar | |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 176285 | 352570 |
| 3 | 119961.67 | 359885 |
| 4 | 91460 | 365840 |
| 5 | 74359 | 371795 |
| 6 | 63242.5 | 379455 |
| 7 | 54937.14 | 384560 |
| 8 | 48920.63 | 391365 |
| 9 | 44241.11 | 398170 |
| 10 | 40497.5 | 404975 |
| 11 | 37357.73 | 410935 |
| 12 | 34740.83 | 416890 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 176285 | 352570 |
| 3 | 119961.67 | 359885 |
| 4 | 91460 | 365840 |
| 5 | 74359 | 371795 |
| 6 | 63242.5 | 379455 |
| 7 | 54937.14 | 384560 |
| 8 | 48920.63 | 391365 |
| 9 | 44241.11 | 398170 |
| 10 | 40497.5 | 404975 |
| 11 | 37357.73 | 410935 |
| 12 | 34740.83 | 416890 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 176285 | 352570 |
| 3 | 119961.67 | 359885 |
| 4 | 91460 | 365840 |
| 5 | 74359 | 371795 |
| 6 | 63242.5 | 379455 |
| 7 | 54937.14 | 384560 |
| 8 | 48920.63 | 391365 |
| 9 | 44241.11 | 398170 |
| 10 | 40497.5 | 404975 |
| 11 | 37357.73 | 410935 |
| 12 | 34740.83 | 416890 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 176285 | 352570 |
| 3 | 119961.67 | 359885 |
| 4 | 91460 | 365840 |
| 5 | 74359 | 371795 |
| 6 | 63242.5 | 379455 |
| 7 | 54937.14 | 384560 |
| 8 | 48920.63 | 391365 |
| 9 | 44241.11 | 398170 |
| 10 | 40497.5 | 404975 |
| 11 | 37357.73 | 410935 |
| 12 | 34740.83 | 416890 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 176285 | 352570 |
| 3 | 119961.67 | 359885 |
| 4 | 91460 | 365840 |
| 5 | 74359 | 371795 |
| 6 | 63242.5 | 379455 |
| 7 | 54937.14 | 384560 |
| 8 | 48920.63 | 391365 |
| 9 | 44241.11 | 398170 |
| 10 | 40497.5 | 404975 |
| 11 | 37357.73 | 410935 |
| 12 | 34740.83 | 416890 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 176285 | 352570 |
| 3 | 119961.67 | 359885 |
| 4 | 91460 | 365840 |
| 5 | 74359 | 371795 |
| 6 | 63242.5 | 379455 |
| 7 | 54937.14 | 384560 |
| 8 | 48920.63 | 391365 |
| 9 | 44241.11 | 398170 |
| 10 | 40497.5 | 404975 |
| 11 | 37357.73 | 410935 |
| 12 | 34740.83 | 416890 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 176285 | 352570 |
| 3 | 119961.67 | 359885 |
| 4 | 91460 | 365840 |
| 5 | 74359 | 371795 |
| 6 | 63242.5 | 379455 |
| 7 | 54937.14 | 384560 |
| 8 | 48920.63 | 391365 |
| 9 | 44241.11 | 398170 |
| 10 | 40497.5 | 404975 |
| 11 | 37357.73 | 410935 |
| 12 | 34740.83 | 416890 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 176285 | 352570 |
| 3 | 119961.67 | 359885 |
| 4 | 91460 | 365840 |
| 5 | 74359 | 371795 |
| 6 | 63242.5 | 379455 |
| 7 | 54937.14 | 384560 |
| 8 | 48920.63 | 391365 |
| 9 | 44241.11 | 398170 |
| 10 | 40497.5 | 404975 |
| 11 | 37357.73 | 410935 |
| 12 | 34740.83 | 416890 |
