Yeni
Yeni
BROTHER HL-1111-3T MONO LAZER YAZICI (3 TAM DOLU TONER)
BROTHER HL-1111-3T MONO LAZER YAZICI (3 TAM DOLU TONER)
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 1 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Mayıs Salı günü kargoda
STOK MİKTARI
1
| Tüketim Gücü | Hazır Mod 25°C’de Yaklaşık 40 W , Uyku Modu Yakl. 0,5 W , Güç Kapali Yakl. 0,28 W |
| Gürültü | 51 dB (A) |
| Pin Sayısı | Yok |
| Kağıt Boyutu | A4, Letter, Legal |
| Bellek | 1 Mb |
| Dubleks Baskı | Yok |
| Çözünürlük | 600 x 600 dpi |
| Ağ Kartı | - |
| Ağırlık | 4,5 kg |
| Baskı Tipi | Lazer |
| Bağlantı Türü | Usb |
| Yazma Hızı | 20 sayfa/dk |
| Fonksiyon | Yazıcı |
| Boyutlar | 340 x 238 x 189 mm |
| Kağıt Kapasite | Kağıt girişi : 150 sayfa |
| Baskı Türü | Siyah Beyaz |
| Baskı Kapasitesi (Aylık) | |
| Sarf Malzemesi | DR-1040,TN-1040 |
| İşletim Sistemi | Windows® XP Home Edition, XP Professional Edition, XP Professional x64 Edition, Server 2003, Server 2003 x64 Edition, Vista, Server 2008, Server 2008 R2, Windows® 7, Windows® 8, Server 2012 Mac OS X v10.6.8, 10.7.x, 10.8.x (Sadece İndirme) |
| Model Link | https://www.brother.com.tr/printers/all-printers/hl-1111/ |
| Marka | Brother |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3512.5 | 7025 |
| 3 | 2390 | 7170 |
| 4 | 1822.5 | 7290 |
| 5 | 1482 | 7410 |
| 6 | 1260 | 7560 |
| 7 | 1095 | 7665 |
| 8 | 975 | 7800 |
| 9 | 881.67 | 7935 |
| 10 | 807 | 8070 |
| 11 | 744.55 | 8190 |
| 12 | 692.5 | 8310 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3512.5 | 7025 |
| 3 | 2390 | 7170 |
| 4 | 1822.5 | 7290 |
| 5 | 1482 | 7410 |
| 6 | 1260 | 7560 |
| 7 | 1095 | 7665 |
| 8 | 975 | 7800 |
| 9 | 881.67 | 7935 |
| 10 | 807 | 8070 |
| 11 | 744.55 | 8190 |
| 12 | 692.5 | 8310 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3512.5 | 7025 |
| 3 | 2390 | 7170 |
| 4 | 1822.5 | 7290 |
| 5 | 1482 | 7410 |
| 6 | 1260 | 7560 |
| 7 | 1095 | 7665 |
| 8 | 975 | 7800 |
| 9 | 881.67 | 7935 |
| 10 | 807 | 8070 |
| 11 | 744.55 | 8190 |
| 12 | 692.5 | 8310 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3512.5 | 7025 |
| 3 | 2390 | 7170 |
| 4 | 1822.5 | 7290 |
| 5 | 1482 | 7410 |
| 6 | 1260 | 7560 |
| 7 | 1095 | 7665 |
| 8 | 975 | 7800 |
| 9 | 881.67 | 7935 |
| 10 | 807 | 8070 |
| 11 | 744.55 | 8190 |
| 12 | 692.5 | 8310 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3512.5 | 7025 |
| 3 | 2390 | 7170 |
| 4 | 1822.5 | 7290 |
| 5 | 1482 | 7410 |
| 6 | 1260 | 7560 |
| 7 | 1095 | 7665 |
| 8 | 975 | 7800 |
| 9 | 881.67 | 7935 |
| 10 | 807 | 8070 |
| 11 | 744.55 | 8190 |
| 12 | 692.5 | 8310 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3512.5 | 7025 |
| 3 | 2390 | 7170 |
| 4 | 1822.5 | 7290 |
| 5 | 1482 | 7410 |
| 6 | 1260 | 7560 |
| 7 | 1095 | 7665 |
| 8 | 975 | 7800 |
| 9 | 881.67 | 7935 |
| 10 | 807 | 8070 |
| 11 | 744.55 | 8190 |
| 12 | 692.5 | 8310 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3512.5 | 7025 |
| 3 | 2390 | 7170 |
| 4 | 1822.5 | 7290 |
| 5 | 1482 | 7410 |
| 6 | 1260 | 7560 |
| 7 | 1095 | 7665 |
| 8 | 975 | 7800 |
| 9 | 881.67 | 7935 |
| 10 | 807 | 8070 |
| 11 | 744.55 | 8190 |
| 12 | 692.5 | 8310 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3512.5 | 7025 |
| 3 | 2390 | 7170 |
| 4 | 1822.5 | 7290 |
| 5 | 1482 | 7410 |
| 6 | 1260 | 7560 |
| 7 | 1095 | 7665 |
| 8 | 975 | 7800 |
| 9 | 881.67 | 7935 |
| 10 | 807 | 8070 |
| 11 | 744.55 | 8190 |
| 12 | 692.5 | 8310 |
