Tükendi
Tükendi
Tükendi
1ST PLAYER TRILOBITE T7 SİYAH 650W 80+ ARGB 4X12CM FAN TEMPERLİ CAM MESH USB 3.0 ATX KASA
1ST PLAYER TRILOBITE T7 SİYAH 650W 80+ ARGB 4X12CM FAN TEMPERLİ CAM MESH USB 3.0 ATX KASA
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 30 Mayıs Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Ürün Ölçüleri | 410*235*440mm |
| Sıvı Soğutucu Desteği | Üst Panel 240mm |
| I/O Panel | Usb 3.0, Usb 2.0, HD Audio |
| 5.25 Yuva | - |
| Maksimum CPU Fan Yüksekliği | 185 mm |
| Kasa Tipi | ATX |
| 3.5 Yuva | 1 |
| Renk | Siyah |
| Uyumlu Anakartlar | ATX, Micro ATX |
| Güç Kaynağı Desteği | Alttan monte edilebilir ATX 160mm |
| Maksimum GPU Kart Uzunluğu | 340 mm |
| Power Supply | 650 Watt |
| 2.5 Yuva | 3 |
| Marka | 1st Player |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2340 | 4680 |
| 3 | 1591.67 | 4775 |
| 4 | 1213.75 | 4855 |
| 5 | 987 | 4935 |
| 6 | 839.17 | 5035 |
| 7 | 729.29 | 5105 |
| 8 | 649.38 | 5195 |
| 9 | 587.22 | 5285 |
| 10 | 537.5 | 5375 |
| 11 | 495.91 | 5455 |
| 12 | 461.25 | 5535 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2340 | 4680 |
| 3 | 1591.67 | 4775 |
| 4 | 1213.75 | 4855 |
| 5 | 987 | 4935 |
| 6 | 839.17 | 5035 |
| 7 | 729.29 | 5105 |
| 8 | 649.38 | 5195 |
| 9 | 587.22 | 5285 |
| 10 | 537.5 | 5375 |
| 11 | 495.91 | 5455 |
| 12 | 461.25 | 5535 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2340 | 4680 |
| 3 | 1591.67 | 4775 |
| 4 | 1213.75 | 4855 |
| 5 | 987 | 4935 |
| 6 | 839.17 | 5035 |
| 7 | 729.29 | 5105 |
| 8 | 649.38 | 5195 |
| 9 | 587.22 | 5285 |
| 10 | 537.5 | 5375 |
| 11 | 495.91 | 5455 |
| 12 | 461.25 | 5535 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2340 | 4680 |
| 3 | 1591.67 | 4775 |
| 4 | 1213.75 | 4855 |
| 5 | 987 | 4935 |
| 6 | 839.17 | 5035 |
| 7 | 729.29 | 5105 |
| 8 | 649.38 | 5195 |
| 9 | 587.22 | 5285 |
| 10 | 537.5 | 5375 |
| 11 | 495.91 | 5455 |
| 12 | 461.25 | 5535 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2340 | 4680 |
| 3 | 1591.67 | 4775 |
| 4 | 1213.75 | 4855 |
| 5 | 987 | 4935 |
| 6 | 839.17 | 5035 |
| 7 | 729.29 | 5105 |
| 8 | 649.38 | 5195 |
| 9 | 587.22 | 5285 |
| 10 | 537.5 | 5375 |
| 11 | 495.91 | 5455 |
| 12 | 461.25 | 5535 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2340 | 4680 |
| 3 | 1591.67 | 4775 |
| 4 | 1213.75 | 4855 |
| 5 | 987 | 4935 |
| 6 | 839.17 | 5035 |
| 7 | 729.29 | 5105 |
| 8 | 649.38 | 5195 |
| 9 | 587.22 | 5285 |
| 10 | 537.5 | 5375 |
| 11 | 495.91 | 5455 |
| 12 | 461.25 | 5535 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2340 | 4680 |
| 3 | 1591.67 | 4775 |
| 4 | 1213.75 | 4855 |
| 5 | 987 | 4935 |
| 6 | 839.17 | 5035 |
| 7 | 729.29 | 5105 |
| 8 | 649.38 | 5195 |
| 9 | 587.22 | 5285 |
| 10 | 537.5 | 5375 |
| 11 | 495.91 | 5455 |
| 12 | 461.25 | 5535 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2340 | 4680 |
| 3 | 1591.67 | 4775 |
| 4 | 1213.75 | 4855 |
| 5 | 987 | 4935 |
| 6 | 839.17 | 5035 |
| 7 | 729.29 | 5105 |
| 8 | 649.38 | 5195 |
| 9 | 587.22 | 5285 |
| 10 | 537.5 | 5375 |
| 11 | 495.91 | 5455 |
| 12 | 461.25 | 5535 |
