Tükendi
Tükendi
Tükendi
1ST PLAYER TRILOBITE T3 SİYAH 600W 80+ RAINBOW 4X12CM FAN TEMPERLİ CAM MESH USB 3.0 M-ATX KASA
1ST PLAYER TRILOBITE T3 SİYAH 600W 80+ RAINBOW 4X12CM FAN TEMPERLİ CAM MESH USB 3.0 M-ATX KASA
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 30 Nisan Perşembe günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Uyumlu Anakartlar | Micro ATX |
| Renk | Siyah |
| 5.25 Yuva | - |
| 3.5 Yuva | 3 |
| Kasa Tipi | ATX Micro |
| Maksimum CPU Fan Yüksekliği | 165 mm |
| Güç Kaynağı Desteği | Alttan monte edilebilir ATX |
| Sıvı Soğutucu Desteği | Üst Panel 240mm |
| I/O Panel | Usb 3.0, Usb 2.0, HD Audio |
| Ürün Ölçüleri | 365*210*423mm |
| 2.5 Yuva | 3 |
| Power Supply | 600 Watt |
| Maksimum GPU Kart Uzunluğu | 305 mm |
| Marka | 1st Player |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2412.5 | 4825 |
| 3 | 1641.67 | 4925 |
| 4 | 1251.25 | 5005 |
| 5 | 1018 | 5090 |
| 6 | 865.83 | 5195 |
| 7 | 752.14 | 5265 |
| 8 | 669.38 | 5355 |
| 9 | 605.56 | 5450 |
| 10 | 554 | 5540 |
| 11 | 511.36 | 5625 |
| 12 | 475.42 | 5705 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2412.5 | 4825 |
| 3 | 1641.67 | 4925 |
| 4 | 1251.25 | 5005 |
| 5 | 1018 | 5090 |
| 6 | 865.83 | 5195 |
| 7 | 752.14 | 5265 |
| 8 | 669.38 | 5355 |
| 9 | 605.56 | 5450 |
| 10 | 554 | 5540 |
| 11 | 511.36 | 5625 |
| 12 | 475.42 | 5705 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2412.5 | 4825 |
| 3 | 1641.67 | 4925 |
| 4 | 1251.25 | 5005 |
| 5 | 1018 | 5090 |
| 6 | 865.83 | 5195 |
| 7 | 752.14 | 5265 |
| 8 | 669.38 | 5355 |
| 9 | 605.56 | 5450 |
| 10 | 554 | 5540 |
| 11 | 511.36 | 5625 |
| 12 | 475.42 | 5705 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2412.5 | 4825 |
| 3 | 1641.67 | 4925 |
| 4 | 1251.25 | 5005 |
| 5 | 1018 | 5090 |
| 6 | 865.83 | 5195 |
| 7 | 752.14 | 5265 |
| 8 | 669.38 | 5355 |
| 9 | 605.56 | 5450 |
| 10 | 554 | 5540 |
| 11 | 511.36 | 5625 |
| 12 | 475.42 | 5705 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2412.5 | 4825 |
| 3 | 1641.67 | 4925 |
| 4 | 1251.25 | 5005 |
| 5 | 1018 | 5090 |
| 6 | 865.83 | 5195 |
| 7 | 752.14 | 5265 |
| 8 | 669.38 | 5355 |
| 9 | 605.56 | 5450 |
| 10 | 554 | 5540 |
| 11 | 511.36 | 5625 |
| 12 | 475.42 | 5705 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2412.5 | 4825 |
| 3 | 1641.67 | 4925 |
| 4 | 1251.25 | 5005 |
| 5 | 1018 | 5090 |
| 6 | 865.83 | 5195 |
| 7 | 752.14 | 5265 |
| 8 | 669.38 | 5355 |
| 9 | 605.56 | 5450 |
| 10 | 554 | 5540 |
| 11 | 511.36 | 5625 |
| 12 | 475.42 | 5705 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2412.5 | 4825 |
| 3 | 1641.67 | 4925 |
| 4 | 1251.25 | 5005 |
| 5 | 1018 | 5090 |
| 6 | 865.83 | 5195 |
| 7 | 752.14 | 5265 |
| 8 | 669.38 | 5355 |
| 9 | 605.56 | 5450 |
| 10 | 554 | 5540 |
| 11 | 511.36 | 5625 |
| 12 | 475.42 | 5705 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2412.5 | 4825 |
| 3 | 1641.67 | 4925 |
| 4 | 1251.25 | 5005 |
| 5 | 1018 | 5090 |
| 6 | 865.83 | 5195 |
| 7 | 752.14 | 5265 |
| 8 | 669.38 | 5355 |
| 9 | 605.56 | 5450 |
| 10 | 554 | 5540 |
| 11 | 511.36 | 5625 |
| 12 | 475.42 | 5705 |
