Tükendi
Tükendi
Tükendi
1ST PLAYER FD8 SİYAH 750W 80+ ARGB 6X12CM FAN TEMPERLİ CAM MESH USB 3.0 E-ATX KASA
1ST PLAYER FD8 SİYAH 750W 80+ ARGB 6X12CM FAN TEMPERLİ CAM MESH USB 3.0 E-ATX KASA
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Haziran Çarşamba günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| I/O Panel | Usb 3.0, HD Audio, Type-C |
| Kasa Tipi | E-ATX |
| Power Supply | 750 Watt |
| Maksimum GPU Kart Uzunluğu | 400 mm |
| Güç Kaynağı Desteği | Alttan monte edilebilir ATX 200mm maks. |
| Maksimum CPU Fan Yüksekliği | 170 mm |
| Ürün Ölçüleri | 470*230*490mm |
| 2.5 Yuva | 2 |
| Renk | Siyah |
| 3.5 Yuva | 2 |
| Uyumlu Anakartlar | ITX, Mini ATX, EATX |
| 5.25 Yuva | - |
| Sıvı Soğutucu Desteği | Ön Panel 240mm, Ön Panel 360mm, Üst Panel 240mm, Üst Panel 360mm |
| Marka | 1st Player |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4050 | 8100 |
| 3 | 2755 | 8265 |
| 4 | 2101.25 | 8405 |
| 5 | 1708 | 8540 |
| 6 | 1452.5 | 8715 |
| 7 | 1262.14 | 8835 |
| 8 | 1123.75 | 8990 |
| 9 | 1016.11 | 9145 |
| 10 | 930 | 9300 |
| 11 | 858.18 | 9440 |
| 12 | 797.92 | 9575 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4050 | 8100 |
| 3 | 2755 | 8265 |
| 4 | 2101.25 | 8405 |
| 5 | 1708 | 8540 |
| 6 | 1452.5 | 8715 |
| 7 | 1262.14 | 8835 |
| 8 | 1123.75 | 8990 |
| 9 | 1016.11 | 9145 |
| 10 | 930 | 9300 |
| 11 | 858.18 | 9440 |
| 12 | 797.92 | 9575 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4050 | 8100 |
| 3 | 2755 | 8265 |
| 4 | 2101.25 | 8405 |
| 5 | 1708 | 8540 |
| 6 | 1452.5 | 8715 |
| 7 | 1262.14 | 8835 |
| 8 | 1123.75 | 8990 |
| 9 | 1016.11 | 9145 |
| 10 | 930 | 9300 |
| 11 | 858.18 | 9440 |
| 12 | 797.92 | 9575 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4050 | 8100 |
| 3 | 2755 | 8265 |
| 4 | 2101.25 | 8405 |
| 5 | 1708 | 8540 |
| 6 | 1452.5 | 8715 |
| 7 | 1262.14 | 8835 |
| 8 | 1123.75 | 8990 |
| 9 | 1016.11 | 9145 |
| 10 | 930 | 9300 |
| 11 | 858.18 | 9440 |
| 12 | 797.92 | 9575 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4050 | 8100 |
| 3 | 2755 | 8265 |
| 4 | 2101.25 | 8405 |
| 5 | 1708 | 8540 |
| 6 | 1452.5 | 8715 |
| 7 | 1262.14 | 8835 |
| 8 | 1123.75 | 8990 |
| 9 | 1016.11 | 9145 |
| 10 | 930 | 9300 |
| 11 | 858.18 | 9440 |
| 12 | 797.92 | 9575 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4050 | 8100 |
| 3 | 2755 | 8265 |
| 4 | 2101.25 | 8405 |
| 5 | 1708 | 8540 |
| 6 | 1452.5 | 8715 |
| 7 | 1262.14 | 8835 |
| 8 | 1123.75 | 8990 |
| 9 | 1016.11 | 9145 |
| 10 | 930 | 9300 |
| 11 | 858.18 | 9440 |
| 12 | 797.92 | 9575 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4050 | 8100 |
| 3 | 2755 | 8265 |
| 4 | 2101.25 | 8405 |
| 5 | 1708 | 8540 |
| 6 | 1452.5 | 8715 |
| 7 | 1262.14 | 8835 |
| 8 | 1123.75 | 8990 |
| 9 | 1016.11 | 9145 |
| 10 | 930 | 9300 |
| 11 | 858.18 | 9440 |
| 12 | 797.92 | 9575 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4050 | 8100 |
| 3 | 2755 | 8265 |
| 4 | 2101.25 | 8405 |
| 5 | 1708 | 8540 |
| 6 | 1452.5 | 8715 |
| 7 | 1262.14 | 8835 |
| 8 | 1123.75 | 8990 |
| 9 | 1016.11 | 9145 |
| 10 | 930 | 9300 |
| 11 | 858.18 | 9440 |
| 12 | 797.92 | 9575 |
