Tükendi
Tükendi
Tükendi
1ST PLAYER AR7 SİYAH 650W 80+ ARGB 4X12CM FAN TEMPERLİ CAM MESH USB 3.0 ATX KASA
1ST PLAYER AR7 SİYAH 650W 80+ ARGB 4X12CM FAN TEMPERLİ CAM MESH USB 3.0 ATX KASA
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 31 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| I/O Panel | Usb 3.0, Usb 2.0, HD Audio |
| 3.5 Yuva | 2 |
| Maksimum GPU Kart Uzunluğu | 340 mm |
| Uyumlu Anakartlar | ATX, ITX, Mini ATX |
| Power Supply | 650 Watt |
| Ürün Ölçüleri | 390*230*460mm |
| Sıvı Soğutucu Desteği | Ön Panel 240mm, Ön Panel 280mm, Ön Panel 360mm, Üst Panel 240mm |
| Maksimum CPU Fan Yüksekliği | 190 mm |
| Güç Kaynağı Desteği | Alttan monte edilebilir |
| 2.5 Yuva | 2 |
| Renk | Siyah |
| Kasa Tipi | ATX |
| 5.25 Yuva | - |
| Marka | 1st Player |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2305 | 4610 |
| 3 | 1568.33 | 4705 |
| 4 | 1195 | 4780 |
| 5 | 972 | 4860 |
| 6 | 826.67 | 4960 |
| 7 | 717.86 | 5025 |
| 8 | 639.38 | 5115 |
| 9 | 578.33 | 5205 |
| 10 | 529 | 5290 |
| 11 | 488.18 | 5370 |
| 12 | 454.17 | 5450 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2305 | 4610 |
| 3 | 1568.33 | 4705 |
| 4 | 1195 | 4780 |
| 5 | 972 | 4860 |
| 6 | 826.67 | 4960 |
| 7 | 717.86 | 5025 |
| 8 | 639.38 | 5115 |
| 9 | 578.33 | 5205 |
| 10 | 529 | 5290 |
| 11 | 488.18 | 5370 |
| 12 | 454.17 | 5450 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2305 | 4610 |
| 3 | 1568.33 | 4705 |
| 4 | 1195 | 4780 |
| 5 | 972 | 4860 |
| 6 | 826.67 | 4960 |
| 7 | 717.86 | 5025 |
| 8 | 639.38 | 5115 |
| 9 | 578.33 | 5205 |
| 10 | 529 | 5290 |
| 11 | 488.18 | 5370 |
| 12 | 454.17 | 5450 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2305 | 4610 |
| 3 | 1568.33 | 4705 |
| 4 | 1195 | 4780 |
| 5 | 972 | 4860 |
| 6 | 826.67 | 4960 |
| 7 | 717.86 | 5025 |
| 8 | 639.38 | 5115 |
| 9 | 578.33 | 5205 |
| 10 | 529 | 5290 |
| 11 | 488.18 | 5370 |
| 12 | 454.17 | 5450 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2305 | 4610 |
| 3 | 1568.33 | 4705 |
| 4 | 1195 | 4780 |
| 5 | 972 | 4860 |
| 6 | 826.67 | 4960 |
| 7 | 717.86 | 5025 |
| 8 | 639.38 | 5115 |
| 9 | 578.33 | 5205 |
| 10 | 529 | 5290 |
| 11 | 488.18 | 5370 |
| 12 | 454.17 | 5450 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2305 | 4610 |
| 3 | 1568.33 | 4705 |
| 4 | 1195 | 4780 |
| 5 | 972 | 4860 |
| 6 | 826.67 | 4960 |
| 7 | 717.86 | 5025 |
| 8 | 639.38 | 5115 |
| 9 | 578.33 | 5205 |
| 10 | 529 | 5290 |
| 11 | 488.18 | 5370 |
| 12 | 454.17 | 5450 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2305 | 4610 |
| 3 | 1568.33 | 4705 |
| 4 | 1195 | 4780 |
| 5 | 972 | 4860 |
| 6 | 826.67 | 4960 |
| 7 | 717.86 | 5025 |
| 8 | 639.38 | 5115 |
| 9 | 578.33 | 5205 |
| 10 | 529 | 5290 |
| 11 | 488.18 | 5370 |
| 12 | 454.17 | 5450 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2305 | 4610 |
| 3 | 1568.33 | 4705 |
| 4 | 1195 | 4780 |
| 5 | 972 | 4860 |
| 6 | 826.67 | 4960 |
| 7 | 717.86 | 5025 |
| 8 | 639.38 | 5115 |
| 9 | 578.33 | 5205 |
| 10 | 529 | 5290 |
| 11 | 488.18 | 5370 |
| 12 | 454.17 | 5450 |
