Tükendi
RETRO Toshiba Dynabook 19V 3.95A 75W PA3715E-1AC3 Notebook Adaptör RNA-TS07
RETRO Toshiba Dynabook 19V 3.95A 75W PA3715E-1AC3 Notebook Adaptör RNA-TS07
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.95A (3.42A uyumlu) |
| Güç | 75W (65W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-TS07 |
| EAN13 | 8697785550817 |
| Parça Kodları | PA3715E-1AC3 PA3468E-1AC3 PA3468E-1ACA PA3468U-1ACA |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Satellite A100, A105 Toshiba Satellite A200, A205, A210, A215 Toshiba Satellite A300, A300D, A305, A305D |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
