Tükendi
RETRO Toshiba Dynabook 15V 6A 90W PA2521E-2AC3 Notebook Adaptör RNA-TS03
RETRO Toshiba Dynabook 15V 6A 90W PA2521E-2AC3 Notebook Adaptör RNA-TS03
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 15V |
| Kapasite | 6A |
| Güç | 90W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.3 x 3.0 mm |
| Model | RNA-TS03 |
| EAN13 | 8697785550725 |
| Parça Kodları | PA2521E-2AC3 PA2521U-1ACA PA2521U-2AC3 |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Qosmio E10, E15, F10, F15, F20, F25 Toshiba Tecra A6, A7 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 305 | 610 |
| 3 | 206.67 | 620 |
| 4 | 157.5 | 630 |
| 5 | 128 | 640 |
| 6 | 109.17 | 655 |
| 7 | 95 | 665 |
| 8 | 84.38 | 675 |
| 9 | 76.11 | 685 |
| 10 | 70 | 700 |
| 11 | 64.55 | 710 |
| 12 | 60 | 720 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 305 | 610 |
| 3 | 206.67 | 620 |
| 4 | 157.5 | 630 |
| 5 | 128 | 640 |
| 6 | 109.17 | 655 |
| 7 | 95 | 665 |
| 8 | 84.38 | 675 |
| 9 | 76.11 | 685 |
| 10 | 70 | 700 |
| 11 | 64.55 | 710 |
| 12 | 60 | 720 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 305 | 610 |
| 3 | 206.67 | 620 |
| 4 | 157.5 | 630 |
| 5 | 128 | 640 |
| 6 | 109.17 | 655 |
| 7 | 95 | 665 |
| 8 | 84.38 | 675 |
| 9 | 76.11 | 685 |
| 10 | 70 | 700 |
| 11 | 64.55 | 710 |
| 12 | 60 | 720 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 305 | 610 |
| 3 | 206.67 | 620 |
| 4 | 157.5 | 630 |
| 5 | 128 | 640 |
| 6 | 109.17 | 655 |
| 7 | 95 | 665 |
| 8 | 84.38 | 675 |
| 9 | 76.11 | 685 |
| 10 | 70 | 700 |
| 11 | 64.55 | 710 |
| 12 | 60 | 720 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 305 | 610 |
| 3 | 206.67 | 620 |
| 4 | 157.5 | 630 |
| 5 | 128 | 640 |
| 6 | 109.17 | 655 |
| 7 | 95 | 665 |
| 8 | 84.38 | 675 |
| 9 | 76.11 | 685 |
| 10 | 70 | 700 |
| 11 | 64.55 | 710 |
| 12 | 60 | 720 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 305 | 610 |
| 3 | 206.67 | 620 |
| 4 | 157.5 | 630 |
| 5 | 128 | 640 |
| 6 | 109.17 | 655 |
| 7 | 95 | 665 |
| 8 | 84.38 | 675 |
| 9 | 76.11 | 685 |
| 10 | 70 | 700 |
| 11 | 64.55 | 710 |
| 12 | 60 | 720 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 305 | 610 |
| 3 | 206.67 | 620 |
| 4 | 157.5 | 630 |
| 5 | 128 | 640 |
| 6 | 109.17 | 655 |
| 7 | 95 | 665 |
| 8 | 84.38 | 675 |
| 9 | 76.11 | 685 |
| 10 | 70 | 700 |
| 11 | 64.55 | 710 |
| 12 | 60 | 720 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 305 | 610 |
| 3 | 206.67 | 620 |
| 4 | 157.5 | 630 |
| 5 | 128 | 640 |
| 6 | 109.17 | 655 |
| 7 | 95 | 665 |
| 8 | 84.38 | 675 |
| 9 | 76.11 | 685 |
| 10 | 70 | 700 |
| 11 | 64.55 | 710 |
| 12 | 60 | 720 |
