Tükendi
RETRO Sony SGPAC10V1 Xperia Tablet Adaptörü
RETRO Sony SGPAC10V1 Xperia Tablet Adaptörü
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 10.5V |
| Kapasite | 2.9A |
| Güç | 30W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 Pin Toothbrush |
| Model | RTBA-SN01 |
| EAN13 | 8697785553634 |
| Parça Kodları | SGPAC10V1 SGPAC10V2 |
| Uyumlu Modeller | Sony Tablet S SGPT111 Sony Tablet S SGPT112 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 422.5 | 845 |
| 3 | 288.33 | 865 |
| 4 | 220 | 880 |
| 5 | 179 | 895 |
| 6 | 151.67 | 910 |
| 7 | 132.14 | 925 |
| 8 | 117.5 | 940 |
| 9 | 106.11 | 955 |
| 10 | 97 | 970 |
| 11 | 89.55 | 985 |
| 12 | 83.33 | 1000 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 422.5 | 845 |
| 3 | 288.33 | 865 |
| 4 | 220 | 880 |
| 5 | 179 | 895 |
| 6 | 151.67 | 910 |
| 7 | 132.14 | 925 |
| 8 | 117.5 | 940 |
| 9 | 106.11 | 955 |
| 10 | 97 | 970 |
| 11 | 89.55 | 985 |
| 12 | 83.33 | 1000 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 422.5 | 845 |
| 3 | 288.33 | 865 |
| 4 | 220 | 880 |
| 5 | 179 | 895 |
| 6 | 151.67 | 910 |
| 7 | 132.14 | 925 |
| 8 | 117.5 | 940 |
| 9 | 106.11 | 955 |
| 10 | 97 | 970 |
| 11 | 89.55 | 985 |
| 12 | 83.33 | 1000 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 422.5 | 845 |
| 3 | 288.33 | 865 |
| 4 | 220 | 880 |
| 5 | 179 | 895 |
| 6 | 151.67 | 910 |
| 7 | 132.14 | 925 |
| 8 | 117.5 | 940 |
| 9 | 106.11 | 955 |
| 10 | 97 | 970 |
| 11 | 89.55 | 985 |
| 12 | 83.33 | 1000 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 422.5 | 845 |
| 3 | 288.33 | 865 |
| 4 | 220 | 880 |
| 5 | 179 | 895 |
| 6 | 151.67 | 910 |
| 7 | 132.14 | 925 |
| 8 | 117.5 | 940 |
| 9 | 106.11 | 955 |
| 10 | 97 | 970 |
| 11 | 89.55 | 985 |
| 12 | 83.33 | 1000 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 422.5 | 845 |
| 3 | 288.33 | 865 |
| 4 | 220 | 880 |
| 5 | 179 | 895 |
| 6 | 151.67 | 910 |
| 7 | 132.14 | 925 |
| 8 | 117.5 | 940 |
| 9 | 106.11 | 955 |
| 10 | 97 | 970 |
| 11 | 89.55 | 985 |
| 12 | 83.33 | 1000 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 422.5 | 845 |
| 3 | 288.33 | 865 |
| 4 | 220 | 880 |
| 5 | 179 | 895 |
| 6 | 151.67 | 910 |
| 7 | 132.14 | 925 |
| 8 | 117.5 | 940 |
| 9 | 106.11 | 955 |
| 10 | 97 | 970 |
| 11 | 89.55 | 985 |
| 12 | 83.33 | 1000 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 422.5 | 845 |
| 3 | 288.33 | 865 |
| 4 | 220 | 880 |
| 5 | 179 | 895 |
| 6 | 151.67 | 910 |
| 7 | 132.14 | 925 |
| 8 | 117.5 | 940 |
| 9 | 106.11 | 955 |
| 10 | 97 | 970 |
| 11 | 89.55 | 985 |
| 12 | 83.33 | 1000 |
