Tükendi
RETRO Sony 19.5V 7.7A 150W VGP-AC19V54 Notebook Adaptör RNA-SN09
RETRO Sony 19.5V 7.7A 150W VGP-AC19V54 Notebook Adaptör RNA-SN09
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 7.7A |
| Güç | 150W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm |
| Model | RNA-SN09 |
| EAN13 | 8697785550473 |
| Parça Kodları | VGP-AC19V54 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio VPCF Serisi, VPCF1, VPCF2 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1235 | 2470 |
| 3 | 840 | 2520 |
| 4 | 640 | 2560 |
| 5 | 521 | 2605 |
| 6 | 442.5 | 2655 |
| 7 | 384.29 | 2690 |
| 8 | 342.5 | 2740 |
| 9 | 309.44 | 2785 |
| 10 | 283.5 | 2835 |
| 11 | 261.36 | 2875 |
| 12 | 243.33 | 2920 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1235 | 2470 |
| 3 | 840 | 2520 |
| 4 | 640 | 2560 |
| 5 | 521 | 2605 |
| 6 | 442.5 | 2655 |
| 7 | 384.29 | 2690 |
| 8 | 342.5 | 2740 |
| 9 | 309.44 | 2785 |
| 10 | 283.5 | 2835 |
| 11 | 261.36 | 2875 |
| 12 | 243.33 | 2920 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1235 | 2470 |
| 3 | 840 | 2520 |
| 4 | 640 | 2560 |
| 5 | 521 | 2605 |
| 6 | 442.5 | 2655 |
| 7 | 384.29 | 2690 |
| 8 | 342.5 | 2740 |
| 9 | 309.44 | 2785 |
| 10 | 283.5 | 2835 |
| 11 | 261.36 | 2875 |
| 12 | 243.33 | 2920 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1235 | 2470 |
| 3 | 840 | 2520 |
| 4 | 640 | 2560 |
| 5 | 521 | 2605 |
| 6 | 442.5 | 2655 |
| 7 | 384.29 | 2690 |
| 8 | 342.5 | 2740 |
| 9 | 309.44 | 2785 |
| 10 | 283.5 | 2835 |
| 11 | 261.36 | 2875 |
| 12 | 243.33 | 2920 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1235 | 2470 |
| 3 | 840 | 2520 |
| 4 | 640 | 2560 |
| 5 | 521 | 2605 |
| 6 | 442.5 | 2655 |
| 7 | 384.29 | 2690 |
| 8 | 342.5 | 2740 |
| 9 | 309.44 | 2785 |
| 10 | 283.5 | 2835 |
| 11 | 261.36 | 2875 |
| 12 | 243.33 | 2920 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1235 | 2470 |
| 3 | 840 | 2520 |
| 4 | 640 | 2560 |
| 5 | 521 | 2605 |
| 6 | 442.5 | 2655 |
| 7 | 384.29 | 2690 |
| 8 | 342.5 | 2740 |
| 9 | 309.44 | 2785 |
| 10 | 283.5 | 2835 |
| 11 | 261.36 | 2875 |
| 12 | 243.33 | 2920 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1235 | 2470 |
| 3 | 840 | 2520 |
| 4 | 640 | 2560 |
| 5 | 521 | 2605 |
| 6 | 442.5 | 2655 |
| 7 | 384.29 | 2690 |
| 8 | 342.5 | 2740 |
| 9 | 309.44 | 2785 |
| 10 | 283.5 | 2835 |
| 11 | 261.36 | 2875 |
| 12 | 243.33 | 2920 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1235 | 2470 |
| 3 | 840 | 2520 |
| 4 | 640 | 2560 |
| 5 | 521 | 2605 |
| 6 | 442.5 | 2655 |
| 7 | 384.29 | 2690 |
| 8 | 342.5 | 2740 |
| 9 | 309.44 | 2785 |
| 10 | 283.5 | 2835 |
| 11 | 261.36 | 2875 |
| 12 | 243.33 | 2920 |
