Tükendi
RETRO Sony 19.5V 6.15A 120W VGP-AC19V16 Notebook Adaptör RNA-SN08
RETRO Sony 19.5V 6.15A 120W VGP-AC19V16 Notebook Adaptör RNA-SN08
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 6.15A (6.2A, 5.79A ve 5.13A uyumlu) |
| Güç | 120W (110W ve 100W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm |
| Model | RNA-SN08 |
| EAN13 | 8697785550466 |
| Parça Kodları | VGP-AC19V16 PCGA-AC19V6 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio VGN-A Serisi Sony Vaio VGN-AR Serisi Sony Vaio VGN-AW Serisi |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 695 | 1390 |
| 3 | 473.33 | 1420 |
| 4 | 361.25 | 1445 |
| 5 | 293 | 1465 |
| 6 | 249.17 | 1495 |
| 7 | 216.43 | 1515 |
| 8 | 193.13 | 1545 |
| 9 | 174.44 | 1570 |
| 10 | 159.5 | 1595 |
| 11 | 147.27 | 1620 |
| 12 | 137.08 | 1645 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 695 | 1390 |
| 3 | 473.33 | 1420 |
| 4 | 361.25 | 1445 |
| 5 | 293 | 1465 |
| 6 | 249.17 | 1495 |
| 7 | 216.43 | 1515 |
| 8 | 193.13 | 1545 |
| 9 | 174.44 | 1570 |
| 10 | 159.5 | 1595 |
| 11 | 147.27 | 1620 |
| 12 | 137.08 | 1645 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 695 | 1390 |
| 3 | 473.33 | 1420 |
| 4 | 361.25 | 1445 |
| 5 | 293 | 1465 |
| 6 | 249.17 | 1495 |
| 7 | 216.43 | 1515 |
| 8 | 193.13 | 1545 |
| 9 | 174.44 | 1570 |
| 10 | 159.5 | 1595 |
| 11 | 147.27 | 1620 |
| 12 | 137.08 | 1645 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 695 | 1390 |
| 3 | 473.33 | 1420 |
| 4 | 361.25 | 1445 |
| 5 | 293 | 1465 |
| 6 | 249.17 | 1495 |
| 7 | 216.43 | 1515 |
| 8 | 193.13 | 1545 |
| 9 | 174.44 | 1570 |
| 10 | 159.5 | 1595 |
| 11 | 147.27 | 1620 |
| 12 | 137.08 | 1645 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 695 | 1390 |
| 3 | 473.33 | 1420 |
| 4 | 361.25 | 1445 |
| 5 | 293 | 1465 |
| 6 | 249.17 | 1495 |
| 7 | 216.43 | 1515 |
| 8 | 193.13 | 1545 |
| 9 | 174.44 | 1570 |
| 10 | 159.5 | 1595 |
| 11 | 147.27 | 1620 |
| 12 | 137.08 | 1645 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 695 | 1390 |
| 3 | 473.33 | 1420 |
| 4 | 361.25 | 1445 |
| 5 | 293 | 1465 |
| 6 | 249.17 | 1495 |
| 7 | 216.43 | 1515 |
| 8 | 193.13 | 1545 |
| 9 | 174.44 | 1570 |
| 10 | 159.5 | 1595 |
| 11 | 147.27 | 1620 |
| 12 | 137.08 | 1645 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 695 | 1390 |
| 3 | 473.33 | 1420 |
| 4 | 361.25 | 1445 |
| 5 | 293 | 1465 |
| 6 | 249.17 | 1495 |
| 7 | 216.43 | 1515 |
| 8 | 193.13 | 1545 |
| 9 | 174.44 | 1570 |
| 10 | 159.5 | 1595 |
| 11 | 147.27 | 1620 |
| 12 | 137.08 | 1645 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 695 | 1390 |
| 3 | 473.33 | 1420 |
| 4 | 361.25 | 1445 |
| 5 | 293 | 1465 |
| 6 | 249.17 | 1495 |
| 7 | 216.43 | 1515 |
| 8 | 193.13 | 1545 |
| 9 | 174.44 | 1570 |
| 10 | 159.5 | 1595 |
| 11 | 147.27 | 1620 |
| 12 | 137.08 | 1645 |
