Tükendi
RETRO Sony 19.5V 3.9A 76W VGP-AC19V34 Notebook Adaptör RNA-SN05
RETRO Sony 19.5V 3.9A 76W VGP-AC19V34 Notebook Adaptör RNA-SN05
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (19V uyumlu) |
| Kapasite | 3.9A (3.42A, 3.3A, 3.0A, 2.53A ve 2.3A uyumlu) |
| Güç | 76W (65W, 60W, 48W ve 45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm |
| Model | RNA-SN05 |
| EAN13 | 8697785550411 |
| Parça Kodları | VGP-AC19V20, VGP-AC19V33, VGP-AC19V34 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio VGN-FZ Serisi Sony Vaio VPCEA Serisi, VPCEA1, VPCEA2, VPCEA3, VPCEA4, ... vb Sony Vaio VPCEB Serisi, VPCEB1, VPCEB2, VPCEB3, VPCEB4, ... vb Diğer birçok VGN ve VPC serileri için kullanılabilir. |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
