Tükendi
RETRO Sony 19.5V 2A 39W VGP-AC19V74 Notebook Adaptör RPA-AC203
RETRO Sony 19.5V 2A 39W VGP-AC19V74 Notebook Adaptör RPA-AC203
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 2A |
| Güç | 39W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Mıknatıslı |
| Model | RPA-AC203 |
| EAN13 | 8681863409623 |
| Parça Kodları | VGP-AC19V74 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio SVF11N Serisi |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 545 | 1090 |
| 3 | 371.67 | 1115 |
| 4 | 282.5 | 1130 |
| 5 | 230 | 1150 |
| 6 | 195.83 | 1175 |
| 7 | 170 | 1190 |
| 8 | 151.25 | 1210 |
| 9 | 136.67 | 1230 |
| 10 | 125 | 1250 |
| 11 | 115.45 | 1270 |
| 12 | 107.5 | 1290 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 545 | 1090 |
| 3 | 371.67 | 1115 |
| 4 | 282.5 | 1130 |
| 5 | 230 | 1150 |
| 6 | 195.83 | 1175 |
| 7 | 170 | 1190 |
| 8 | 151.25 | 1210 |
| 9 | 136.67 | 1230 |
| 10 | 125 | 1250 |
| 11 | 115.45 | 1270 |
| 12 | 107.5 | 1290 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 545 | 1090 |
| 3 | 371.67 | 1115 |
| 4 | 282.5 | 1130 |
| 5 | 230 | 1150 |
| 6 | 195.83 | 1175 |
| 7 | 170 | 1190 |
| 8 | 151.25 | 1210 |
| 9 | 136.67 | 1230 |
| 10 | 125 | 1250 |
| 11 | 115.45 | 1270 |
| 12 | 107.5 | 1290 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 545 | 1090 |
| 3 | 371.67 | 1115 |
| 4 | 282.5 | 1130 |
| 5 | 230 | 1150 |
| 6 | 195.83 | 1175 |
| 7 | 170 | 1190 |
| 8 | 151.25 | 1210 |
| 9 | 136.67 | 1230 |
| 10 | 125 | 1250 |
| 11 | 115.45 | 1270 |
| 12 | 107.5 | 1290 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 545 | 1090 |
| 3 | 371.67 | 1115 |
| 4 | 282.5 | 1130 |
| 5 | 230 | 1150 |
| 6 | 195.83 | 1175 |
| 7 | 170 | 1190 |
| 8 | 151.25 | 1210 |
| 9 | 136.67 | 1230 |
| 10 | 125 | 1250 |
| 11 | 115.45 | 1270 |
| 12 | 107.5 | 1290 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 545 | 1090 |
| 3 | 371.67 | 1115 |
| 4 | 282.5 | 1130 |
| 5 | 230 | 1150 |
| 6 | 195.83 | 1175 |
| 7 | 170 | 1190 |
| 8 | 151.25 | 1210 |
| 9 | 136.67 | 1230 |
| 10 | 125 | 1250 |
| 11 | 115.45 | 1270 |
| 12 | 107.5 | 1290 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 545 | 1090 |
| 3 | 371.67 | 1115 |
| 4 | 282.5 | 1130 |
| 5 | 230 | 1150 |
| 6 | 195.83 | 1175 |
| 7 | 170 | 1190 |
| 8 | 151.25 | 1210 |
| 9 | 136.67 | 1230 |
| 10 | 125 | 1250 |
| 11 | 115.45 | 1270 |
| 12 | 107.5 | 1290 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 545 | 1090 |
| 3 | 371.67 | 1115 |
| 4 | 282.5 | 1130 |
| 5 | 230 | 1150 |
| 6 | 195.83 | 1175 |
| 7 | 170 | 1190 |
| 8 | 151.25 | 1210 |
| 9 | 136.67 | 1230 |
| 10 | 125 | 1250 |
| 11 | 115.45 | 1270 |
| 12 | 107.5 | 1290 |
