Tükendi
RETRO Sony 19.5V 2A 39W VGP-AC19V39 Notebook Adaptör RNA-SN04
RETRO Sony 19.5V 2A 39W VGP-AC19V39 Notebook Adaptör RNA-SN04
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 2A (2.15A ve 2.3A uyumlu) |
| Güç | 39W (42W ve 45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm |
| Model | RNA-SN04 |
| EAN13 | 8697785550398 |
| Parça Kodları | VGP-AC19V39 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio VPCM Serisi, VPCM12M1E, VPCM13M1E, ... vb Sony Vaio VPCW Serisi, VPCW1, VPCW2, ... vb Sony Vaio VPCY Serisi, VPCY1, VPCY2, ... vb |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 225 | 450 |
| 3 | 151.67 | 455 |
| 4 | 116.25 | 465 |
| 5 | 94 | 470 |
| 6 | 80 | 480 |
| 7 | 70 | 490 |
| 8 | 61.88 | 495 |
| 9 | 56.11 | 505 |
| 10 | 51.5 | 515 |
| 11 | 47.27 | 520 |
| 12 | 44.17 | 530 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 225 | 450 |
| 3 | 151.67 | 455 |
| 4 | 116.25 | 465 |
| 5 | 94 | 470 |
| 6 | 80 | 480 |
| 7 | 70 | 490 |
| 8 | 61.88 | 495 |
| 9 | 56.11 | 505 |
| 10 | 51.5 | 515 |
| 11 | 47.27 | 520 |
| 12 | 44.17 | 530 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 225 | 450 |
| 3 | 151.67 | 455 |
| 4 | 116.25 | 465 |
| 5 | 94 | 470 |
| 6 | 80 | 480 |
| 7 | 70 | 490 |
| 8 | 61.88 | 495 |
| 9 | 56.11 | 505 |
| 10 | 51.5 | 515 |
| 11 | 47.27 | 520 |
| 12 | 44.17 | 530 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 225 | 450 |
| 3 | 151.67 | 455 |
| 4 | 116.25 | 465 |
| 5 | 94 | 470 |
| 6 | 80 | 480 |
| 7 | 70 | 490 |
| 8 | 61.88 | 495 |
| 9 | 56.11 | 505 |
| 10 | 51.5 | 515 |
| 11 | 47.27 | 520 |
| 12 | 44.17 | 530 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 225 | 450 |
| 3 | 151.67 | 455 |
| 4 | 116.25 | 465 |
| 5 | 94 | 470 |
| 6 | 80 | 480 |
| 7 | 70 | 490 |
| 8 | 61.88 | 495 |
| 9 | 56.11 | 505 |
| 10 | 51.5 | 515 |
| 11 | 47.27 | 520 |
| 12 | 44.17 | 530 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 225 | 450 |
| 3 | 151.67 | 455 |
| 4 | 116.25 | 465 |
| 5 | 94 | 470 |
| 6 | 80 | 480 |
| 7 | 70 | 490 |
| 8 | 61.88 | 495 |
| 9 | 56.11 | 505 |
| 10 | 51.5 | 515 |
| 11 | 47.27 | 520 |
| 12 | 44.17 | 530 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 225 | 450 |
| 3 | 151.67 | 455 |
| 4 | 116.25 | 465 |
| 5 | 94 | 470 |
| 6 | 80 | 480 |
| 7 | 70 | 490 |
| 8 | 61.88 | 495 |
| 9 | 56.11 | 505 |
| 10 | 51.5 | 515 |
| 11 | 47.27 | 520 |
| 12 | 44.17 | 530 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 225 | 450 |
| 3 | 151.67 | 455 |
| 4 | 116.25 | 465 |
| 5 | 94 | 470 |
| 6 | 80 | 480 |
| 7 | 70 | 490 |
| 8 | 61.88 | 495 |
| 9 | 56.11 | 505 |
| 10 | 51.5 | 515 |
| 11 | 47.27 | 520 |
| 12 | 44.17 | 530 |
