Tükendi
RETRO Samsung N Serisi 40W Netbook Adaptör RNA-SG01
RETRO Samsung N Serisi 40W Netbook Adaptör RNA-SG01
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 2.1A |
| Güç | 40W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 3.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-SG01 |
| EAN13 | 8697785550909 |
| Parça Kodları | AA-PA2N40W AA-PA2N40W/E PA-1400-14 AD-4019 |
| Uyumlu Modeller | Samsung N120 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 205 | 410 |
| 3 | 140 | 420 |
| 4 | 106.25 | 425 |
| 5 | 87 | 435 |
| 6 | 74.17 | 445 |
| 7 | 64.29 | 450 |
| 8 | 56.88 | 455 |
| 9 | 51.67 | 465 |
| 10 | 47.5 | 475 |
| 11 | 43.64 | 480 |
| 12 | 40.42 | 485 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 205 | 410 |
| 3 | 140 | 420 |
| 4 | 106.25 | 425 |
| 5 | 87 | 435 |
| 6 | 74.17 | 445 |
| 7 | 64.29 | 450 |
| 8 | 56.88 | 455 |
| 9 | 51.67 | 465 |
| 10 | 47.5 | 475 |
| 11 | 43.64 | 480 |
| 12 | 40.42 | 485 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 205 | 410 |
| 3 | 140 | 420 |
| 4 | 106.25 | 425 |
| 5 | 87 | 435 |
| 6 | 74.17 | 445 |
| 7 | 64.29 | 450 |
| 8 | 56.88 | 455 |
| 9 | 51.67 | 465 |
| 10 | 47.5 | 475 |
| 11 | 43.64 | 480 |
| 12 | 40.42 | 485 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 205 | 410 |
| 3 | 140 | 420 |
| 4 | 106.25 | 425 |
| 5 | 87 | 435 |
| 6 | 74.17 | 445 |
| 7 | 64.29 | 450 |
| 8 | 56.88 | 455 |
| 9 | 51.67 | 465 |
| 10 | 47.5 | 475 |
| 11 | 43.64 | 480 |
| 12 | 40.42 | 485 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 205 | 410 |
| 3 | 140 | 420 |
| 4 | 106.25 | 425 |
| 5 | 87 | 435 |
| 6 | 74.17 | 445 |
| 7 | 64.29 | 450 |
| 8 | 56.88 | 455 |
| 9 | 51.67 | 465 |
| 10 | 47.5 | 475 |
| 11 | 43.64 | 480 |
| 12 | 40.42 | 485 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 205 | 410 |
| 3 | 140 | 420 |
| 4 | 106.25 | 425 |
| 5 | 87 | 435 |
| 6 | 74.17 | 445 |
| 7 | 64.29 | 450 |
| 8 | 56.88 | 455 |
| 9 | 51.67 | 465 |
| 10 | 47.5 | 475 |
| 11 | 43.64 | 480 |
| 12 | 40.42 | 485 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 205 | 410 |
| 3 | 140 | 420 |
| 4 | 106.25 | 425 |
| 5 | 87 | 435 |
| 6 | 74.17 | 445 |
| 7 | 64.29 | 450 |
| 8 | 56.88 | 455 |
| 9 | 51.67 | 465 |
| 10 | 47.5 | 475 |
| 11 | 43.64 | 480 |
| 12 | 40.42 | 485 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 205 | 410 |
| 3 | 140 | 420 |
| 4 | 106.25 | 425 |
| 5 | 87 | 435 |
| 6 | 74.17 | 445 |
| 7 | 64.29 | 450 |
| 8 | 56.88 | 455 |
| 9 | 51.67 | 465 |
| 10 | 47.5 | 475 |
| 11 | 43.64 | 480 |
| 12 | 40.42 | 485 |
