Tükendi
RETRO Samsung 19V 4.74A 90W Notebook Adaptör RNA-SG04
RETRO Samsung 19V 4.74A 90W Notebook Adaptör RNA-SG04
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 4.74A (4.22A ve 3.42A uyumlu) |
| Güç | 90W (80W ve 65W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 3.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-SG04 |
| EAN13 | 8697785550930 |
| Parça Kodları | AA-PA1N90W PA-1900-08S API3AD05 BA44-00147A BA44-00215A |
| Uyumlu Modeller | Samsung R518, R519, R520, R522, R580, R700, R720 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 285 | 570 |
| 3 | 195 | 585 |
| 4 | 148.75 | 595 |
| 5 | 121 | 605 |
| 6 | 102.5 | 615 |
| 7 | 89.29 | 625 |
| 8 | 79.38 | 635 |
| 9 | 71.67 | 645 |
| 10 | 65.5 | 655 |
| 11 | 60.45 | 665 |
| 12 | 56.25 | 675 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 285 | 570 |
| 3 | 195 | 585 |
| 4 | 148.75 | 595 |
| 5 | 121 | 605 |
| 6 | 102.5 | 615 |
| 7 | 89.29 | 625 |
| 8 | 79.38 | 635 |
| 9 | 71.67 | 645 |
| 10 | 65.5 | 655 |
| 11 | 60.45 | 665 |
| 12 | 56.25 | 675 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 285 | 570 |
| 3 | 195 | 585 |
| 4 | 148.75 | 595 |
| 5 | 121 | 605 |
| 6 | 102.5 | 615 |
| 7 | 89.29 | 625 |
| 8 | 79.38 | 635 |
| 9 | 71.67 | 645 |
| 10 | 65.5 | 655 |
| 11 | 60.45 | 665 |
| 12 | 56.25 | 675 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 285 | 570 |
| 3 | 195 | 585 |
| 4 | 148.75 | 595 |
| 5 | 121 | 605 |
| 6 | 102.5 | 615 |
| 7 | 89.29 | 625 |
| 8 | 79.38 | 635 |
| 9 | 71.67 | 645 |
| 10 | 65.5 | 655 |
| 11 | 60.45 | 665 |
| 12 | 56.25 | 675 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 285 | 570 |
| 3 | 195 | 585 |
| 4 | 148.75 | 595 |
| 5 | 121 | 605 |
| 6 | 102.5 | 615 |
| 7 | 89.29 | 625 |
| 8 | 79.38 | 635 |
| 9 | 71.67 | 645 |
| 10 | 65.5 | 655 |
| 11 | 60.45 | 665 |
| 12 | 56.25 | 675 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 285 | 570 |
| 3 | 195 | 585 |
| 4 | 148.75 | 595 |
| 5 | 121 | 605 |
| 6 | 102.5 | 615 |
| 7 | 89.29 | 625 |
| 8 | 79.38 | 635 |
| 9 | 71.67 | 645 |
| 10 | 65.5 | 655 |
| 11 | 60.45 | 665 |
| 12 | 56.25 | 675 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 285 | 570 |
| 3 | 195 | 585 |
| 4 | 148.75 | 595 |
| 5 | 121 | 605 |
| 6 | 102.5 | 615 |
| 7 | 89.29 | 625 |
| 8 | 79.38 | 635 |
| 9 | 71.67 | 645 |
| 10 | 65.5 | 655 |
| 11 | 60.45 | 665 |
| 12 | 56.25 | 675 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 285 | 570 |
| 3 | 195 | 585 |
| 4 | 148.75 | 595 |
| 5 | 121 | 605 |
| 6 | 102.5 | 615 |
| 7 | 89.29 | 625 |
| 8 | 79.38 | 635 |
| 9 | 71.67 | 645 |
| 10 | 65.5 | 655 |
| 11 | 60.45 | 665 |
| 12 | 56.25 | 675 |
