Tükendi
RETRO MSI 19.5V 16.9A 330W 4 Pin Notebook Adaptör RNA-MS01
RETRO MSI 19.5V 16.9A 330W 4 Pin Notebook Adaptör RNA-MS01
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (19V ve 20V uyumlu) |
| Kapasite | 16.9A (11.57A, 11.8A ve 15A uyumlu) |
| Güç | 330W (220W, 230W ve 300W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 Pin - Dişi |
| Model | RNA-MS01 |
| EAN13 | 8681863409081 |
| Parça Kodları | ADP330-AB D |
| Uyumlu Modeller | MSI GT76 Titan, GT76 9SG Titan DT, ... vb MSI GT80 Titan SLI |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2857.5 | 5715 |
| 3 | 1945 | 5835 |
| 4 | 1482.5 | 5930 |
| 5 | 1206 | 6030 |
| 6 | 1025 | 6150 |
| 7 | 890.71 | 6235 |
| 8 | 793.13 | 6345 |
| 9 | 717.22 | 6455 |
| 10 | 656.5 | 6565 |
| 11 | 605.45 | 6660 |
| 12 | 563.33 | 6760 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2857.5 | 5715 |
| 3 | 1945 | 5835 |
| 4 | 1482.5 | 5930 |
| 5 | 1206 | 6030 |
| 6 | 1025 | 6150 |
| 7 | 890.71 | 6235 |
| 8 | 793.13 | 6345 |
| 9 | 717.22 | 6455 |
| 10 | 656.5 | 6565 |
| 11 | 605.45 | 6660 |
| 12 | 563.33 | 6760 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2857.5 | 5715 |
| 3 | 1945 | 5835 |
| 4 | 1482.5 | 5930 |
| 5 | 1206 | 6030 |
| 6 | 1025 | 6150 |
| 7 | 890.71 | 6235 |
| 8 | 793.13 | 6345 |
| 9 | 717.22 | 6455 |
| 10 | 656.5 | 6565 |
| 11 | 605.45 | 6660 |
| 12 | 563.33 | 6760 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2857.5 | 5715 |
| 3 | 1945 | 5835 |
| 4 | 1482.5 | 5930 |
| 5 | 1206 | 6030 |
| 6 | 1025 | 6150 |
| 7 | 890.71 | 6235 |
| 8 | 793.13 | 6345 |
| 9 | 717.22 | 6455 |
| 10 | 656.5 | 6565 |
| 11 | 605.45 | 6660 |
| 12 | 563.33 | 6760 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2857.5 | 5715 |
| 3 | 1945 | 5835 |
| 4 | 1482.5 | 5930 |
| 5 | 1206 | 6030 |
| 6 | 1025 | 6150 |
| 7 | 890.71 | 6235 |
| 8 | 793.13 | 6345 |
| 9 | 717.22 | 6455 |
| 10 | 656.5 | 6565 |
| 11 | 605.45 | 6660 |
| 12 | 563.33 | 6760 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2857.5 | 5715 |
| 3 | 1945 | 5835 |
| 4 | 1482.5 | 5930 |
| 5 | 1206 | 6030 |
| 6 | 1025 | 6150 |
| 7 | 890.71 | 6235 |
| 8 | 793.13 | 6345 |
| 9 | 717.22 | 6455 |
| 10 | 656.5 | 6565 |
| 11 | 605.45 | 6660 |
| 12 | 563.33 | 6760 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2857.5 | 5715 |
| 3 | 1945 | 5835 |
| 4 | 1482.5 | 5930 |
| 5 | 1206 | 6030 |
| 6 | 1025 | 6150 |
| 7 | 890.71 | 6235 |
| 8 | 793.13 | 6345 |
| 9 | 717.22 | 6455 |
| 10 | 656.5 | 6565 |
| 11 | 605.45 | 6660 |
| 12 | 563.33 | 6760 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2857.5 | 5715 |
| 3 | 1945 | 5835 |
| 4 | 1482.5 | 5930 |
| 5 | 1206 | 6030 |
| 6 | 1025 | 6150 |
| 7 | 890.71 | 6235 |
| 8 | 793.13 | 6345 |
| 9 | 717.22 | 6455 |
| 10 | 656.5 | 6565 |
| 11 | 605.45 | 6660 |
| 12 | 563.33 | 6760 |
