Tükendi
RETRO Lenovo Yoga 3 40W Notebook Adaptör RNA-IB10
RETRO Lenovo Yoga 3 40W Notebook Adaptör RNA-IB10
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 2A |
| Güç | 40W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) Adaptör üzerinde USB çıkış bulunmamaktadır |
| Dc Jack | Irregular USB |
| Model | RNA-IB10 |
| EAN13 | 8697785554846 |
| Parça Kodları | ADL40WCA ADL40WDA ADL40WLA |
| Uyumlu Modeller | Lenovo Yoga 3-1170 Lenovo Yoga 3-1470 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 495 | 990 |
| 3 | 336.67 | 1010 |
| 4 | 257.5 | 1030 |
| 5 | 209 | 1045 |
| 6 | 177.5 | 1065 |
| 7 | 154.29 | 1080 |
| 8 | 137.5 | 1100 |
| 9 | 124.44 | 1120 |
| 10 | 114 | 1140 |
| 11 | 105 | 1155 |
| 12 | 97.5 | 1170 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 495 | 990 |
| 3 | 336.67 | 1010 |
| 4 | 257.5 | 1030 |
| 5 | 209 | 1045 |
| 6 | 177.5 | 1065 |
| 7 | 154.29 | 1080 |
| 8 | 137.5 | 1100 |
| 9 | 124.44 | 1120 |
| 10 | 114 | 1140 |
| 11 | 105 | 1155 |
| 12 | 97.5 | 1170 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 495 | 990 |
| 3 | 336.67 | 1010 |
| 4 | 257.5 | 1030 |
| 5 | 209 | 1045 |
| 6 | 177.5 | 1065 |
| 7 | 154.29 | 1080 |
| 8 | 137.5 | 1100 |
| 9 | 124.44 | 1120 |
| 10 | 114 | 1140 |
| 11 | 105 | 1155 |
| 12 | 97.5 | 1170 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 495 | 990 |
| 3 | 336.67 | 1010 |
| 4 | 257.5 | 1030 |
| 5 | 209 | 1045 |
| 6 | 177.5 | 1065 |
| 7 | 154.29 | 1080 |
| 8 | 137.5 | 1100 |
| 9 | 124.44 | 1120 |
| 10 | 114 | 1140 |
| 11 | 105 | 1155 |
| 12 | 97.5 | 1170 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 495 | 990 |
| 3 | 336.67 | 1010 |
| 4 | 257.5 | 1030 |
| 5 | 209 | 1045 |
| 6 | 177.5 | 1065 |
| 7 | 154.29 | 1080 |
| 8 | 137.5 | 1100 |
| 9 | 124.44 | 1120 |
| 10 | 114 | 1140 |
| 11 | 105 | 1155 |
| 12 | 97.5 | 1170 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 495 | 990 |
| 3 | 336.67 | 1010 |
| 4 | 257.5 | 1030 |
| 5 | 209 | 1045 |
| 6 | 177.5 | 1065 |
| 7 | 154.29 | 1080 |
| 8 | 137.5 | 1100 |
| 9 | 124.44 | 1120 |
| 10 | 114 | 1140 |
| 11 | 105 | 1155 |
| 12 | 97.5 | 1170 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 495 | 990 |
| 3 | 336.67 | 1010 |
| 4 | 257.5 | 1030 |
| 5 | 209 | 1045 |
| 6 | 177.5 | 1065 |
| 7 | 154.29 | 1080 |
| 8 | 137.5 | 1100 |
| 9 | 124.44 | 1120 |
| 10 | 114 | 1140 |
| 11 | 105 | 1155 |
| 12 | 97.5 | 1170 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 495 | 990 |
| 3 | 336.67 | 1010 |
| 4 | 257.5 | 1030 |
| 5 | 209 | 1045 |
| 6 | 177.5 | 1065 |
| 7 | 154.29 | 1080 |
| 8 | 137.5 | 1100 |
| 9 | 124.44 | 1120 |
| 10 | 114 | 1140 |
| 11 | 105 | 1155 |
| 12 | 97.5 | 1170 |
