Tükendi
RETRO Lenovo ThinkPad 10 Tablet 36W Adaptör
RETRO Lenovo ThinkPad 10 Tablet 36W Adaptör
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 3A |
| Güç | 36W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Uç - Usb Tip |
| Model | RTBA-LN01 |
| EAN13 | 8697785553818 |
| Parça Kodları | SA10E75778 SA10E75779 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo ThinkPad 10 Multimode Tablet |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 382.5 | 765 |
| 3 | 260 | 780 |
| 4 | 198.75 | 795 |
| 5 | 161 | 805 |
| 6 | 136.67 | 820 |
| 7 | 119.29 | 835 |
| 8 | 106.25 | 850 |
| 9 | 95.56 | 860 |
| 10 | 87.5 | 875 |
| 11 | 80.91 | 890 |
| 12 | 75.42 | 905 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 382.5 | 765 |
| 3 | 260 | 780 |
| 4 | 198.75 | 795 |
| 5 | 161 | 805 |
| 6 | 136.67 | 820 |
| 7 | 119.29 | 835 |
| 8 | 106.25 | 850 |
| 9 | 95.56 | 860 |
| 10 | 87.5 | 875 |
| 11 | 80.91 | 890 |
| 12 | 75.42 | 905 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 382.5 | 765 |
| 3 | 260 | 780 |
| 4 | 198.75 | 795 |
| 5 | 161 | 805 |
| 6 | 136.67 | 820 |
| 7 | 119.29 | 835 |
| 8 | 106.25 | 850 |
| 9 | 95.56 | 860 |
| 10 | 87.5 | 875 |
| 11 | 80.91 | 890 |
| 12 | 75.42 | 905 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 382.5 | 765 |
| 3 | 260 | 780 |
| 4 | 198.75 | 795 |
| 5 | 161 | 805 |
| 6 | 136.67 | 820 |
| 7 | 119.29 | 835 |
| 8 | 106.25 | 850 |
| 9 | 95.56 | 860 |
| 10 | 87.5 | 875 |
| 11 | 80.91 | 890 |
| 12 | 75.42 | 905 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 382.5 | 765 |
| 3 | 260 | 780 |
| 4 | 198.75 | 795 |
| 5 | 161 | 805 |
| 6 | 136.67 | 820 |
| 7 | 119.29 | 835 |
| 8 | 106.25 | 850 |
| 9 | 95.56 | 860 |
| 10 | 87.5 | 875 |
| 11 | 80.91 | 890 |
| 12 | 75.42 | 905 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 382.5 | 765 |
| 3 | 260 | 780 |
| 4 | 198.75 | 795 |
| 5 | 161 | 805 |
| 6 | 136.67 | 820 |
| 7 | 119.29 | 835 |
| 8 | 106.25 | 850 |
| 9 | 95.56 | 860 |
| 10 | 87.5 | 875 |
| 11 | 80.91 | 890 |
| 12 | 75.42 | 905 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 382.5 | 765 |
| 3 | 260 | 780 |
| 4 | 198.75 | 795 |
| 5 | 161 | 805 |
| 6 | 136.67 | 820 |
| 7 | 119.29 | 835 |
| 8 | 106.25 | 850 |
| 9 | 95.56 | 860 |
| 10 | 87.5 | 875 |
| 11 | 80.91 | 890 |
| 12 | 75.42 | 905 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 382.5 | 765 |
| 3 | 260 | 780 |
| 4 | 198.75 | 795 |
| 5 | 161 | 805 |
| 6 | 136.67 | 820 |
| 7 | 119.29 | 835 |
| 8 | 106.25 | 850 |
| 9 | 95.56 | 860 |
| 10 | 87.5 | 875 |
| 11 | 80.91 | 890 |
| 12 | 75.42 | 905 |
