Tükendi
RETRO Lenovo IdeaPad Miix 2 11 40W Tablet Adaptörü
RETRO Lenovo IdeaPad Miix 2 11 40W Tablet Adaptörü
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 2A |
| Güç | 40W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) Adaptör üzerinde 5V USB çıkış bulunmamaktadır |
| Dc Jack | USB |
| Model | RTBA-LN02 |
| EAN13 | 8697785553801 |
| Parça Kodları | ADL40WCB ADL40WDB ADL40WLB |
| Uyumlu Modeller | Lenovo IdeaPad Miix 2 11 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 835 | 1670 |
| 3 | 568.33 | 1705 |
| 4 | 433.75 | 1735 |
| 5 | 352 | 1760 |
| 6 | 300 | 1800 |
| 7 | 260 | 1820 |
| 8 | 231.88 | 1855 |
| 9 | 209.44 | 1885 |
| 10 | 192 | 1920 |
| 11 | 176.82 | 1945 |
| 12 | 164.58 | 1975 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 835 | 1670 |
| 3 | 568.33 | 1705 |
| 4 | 433.75 | 1735 |
| 5 | 352 | 1760 |
| 6 | 300 | 1800 |
| 7 | 260 | 1820 |
| 8 | 231.88 | 1855 |
| 9 | 209.44 | 1885 |
| 10 | 192 | 1920 |
| 11 | 176.82 | 1945 |
| 12 | 164.58 | 1975 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 835 | 1670 |
| 3 | 568.33 | 1705 |
| 4 | 433.75 | 1735 |
| 5 | 352 | 1760 |
| 6 | 300 | 1800 |
| 7 | 260 | 1820 |
| 8 | 231.88 | 1855 |
| 9 | 209.44 | 1885 |
| 10 | 192 | 1920 |
| 11 | 176.82 | 1945 |
| 12 | 164.58 | 1975 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 835 | 1670 |
| 3 | 568.33 | 1705 |
| 4 | 433.75 | 1735 |
| 5 | 352 | 1760 |
| 6 | 300 | 1800 |
| 7 | 260 | 1820 |
| 8 | 231.88 | 1855 |
| 9 | 209.44 | 1885 |
| 10 | 192 | 1920 |
| 11 | 176.82 | 1945 |
| 12 | 164.58 | 1975 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 835 | 1670 |
| 3 | 568.33 | 1705 |
| 4 | 433.75 | 1735 |
| 5 | 352 | 1760 |
| 6 | 300 | 1800 |
| 7 | 260 | 1820 |
| 8 | 231.88 | 1855 |
| 9 | 209.44 | 1885 |
| 10 | 192 | 1920 |
| 11 | 176.82 | 1945 |
| 12 | 164.58 | 1975 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 835 | 1670 |
| 3 | 568.33 | 1705 |
| 4 | 433.75 | 1735 |
| 5 | 352 | 1760 |
| 6 | 300 | 1800 |
| 7 | 260 | 1820 |
| 8 | 231.88 | 1855 |
| 9 | 209.44 | 1885 |
| 10 | 192 | 1920 |
| 11 | 176.82 | 1945 |
| 12 | 164.58 | 1975 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 835 | 1670 |
| 3 | 568.33 | 1705 |
| 4 | 433.75 | 1735 |
| 5 | 352 | 1760 |
| 6 | 300 | 1800 |
| 7 | 260 | 1820 |
| 8 | 231.88 | 1855 |
| 9 | 209.44 | 1885 |
| 10 | 192 | 1920 |
| 11 | 176.82 | 1945 |
| 12 | 164.58 | 1975 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 835 | 1670 |
| 3 | 568.33 | 1705 |
| 4 | 433.75 | 1735 |
| 5 | 352 | 1760 |
| 6 | 300 | 1800 |
| 7 | 260 | 1820 |
| 8 | 231.88 | 1855 |
| 9 | 209.44 | 1885 |
| 10 | 192 | 1920 |
| 11 | 176.82 | 1945 |
| 12 | 164.58 | 1975 |
