Tükendi
RETRO Lenovo 230W Dikdörtgen Pinli Uç (Usb Tip) Notebook Adaptör RPA-AC329
RETRO Lenovo 230W Dikdörtgen Pinli Uç (Usb Tip) Notebook Adaptör RPA-AC329
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 11.5A |
| Güç | 230W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Pinli Uç - Usb Tip |
| Model | RPA-AC329 |
| EAN13 | 8681863408848 |
| Parça Kodları | ADP-230FB BA |
| Uyumlu Modeller | Lenovo IdeaPad, Legion, ThinkPad Serileri |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2692.5 | 5385 |
| 3 | 1831.67 | 5495 |
| 4 | 1396.25 | 5585 |
| 5 | 1136 | 5680 |
| 6 | 965.83 | 5795 |
| 7 | 839.29 | 5875 |
| 8 | 746.88 | 5975 |
| 9 | 675.56 | 6080 |
| 10 | 618.5 | 6185 |
| 11 | 570.45 | 6275 |
| 12 | 530.42 | 6365 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2692.5 | 5385 |
| 3 | 1831.67 | 5495 |
| 4 | 1396.25 | 5585 |
| 5 | 1136 | 5680 |
| 6 | 965.83 | 5795 |
| 7 | 839.29 | 5875 |
| 8 | 746.88 | 5975 |
| 9 | 675.56 | 6080 |
| 10 | 618.5 | 6185 |
| 11 | 570.45 | 6275 |
| 12 | 530.42 | 6365 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2692.5 | 5385 |
| 3 | 1831.67 | 5495 |
| 4 | 1396.25 | 5585 |
| 5 | 1136 | 5680 |
| 6 | 965.83 | 5795 |
| 7 | 839.29 | 5875 |
| 8 | 746.88 | 5975 |
| 9 | 675.56 | 6080 |
| 10 | 618.5 | 6185 |
| 11 | 570.45 | 6275 |
| 12 | 530.42 | 6365 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2692.5 | 5385 |
| 3 | 1831.67 | 5495 |
| 4 | 1396.25 | 5585 |
| 5 | 1136 | 5680 |
| 6 | 965.83 | 5795 |
| 7 | 839.29 | 5875 |
| 8 | 746.88 | 5975 |
| 9 | 675.56 | 6080 |
| 10 | 618.5 | 6185 |
| 11 | 570.45 | 6275 |
| 12 | 530.42 | 6365 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2692.5 | 5385 |
| 3 | 1831.67 | 5495 |
| 4 | 1396.25 | 5585 |
| 5 | 1136 | 5680 |
| 6 | 965.83 | 5795 |
| 7 | 839.29 | 5875 |
| 8 | 746.88 | 5975 |
| 9 | 675.56 | 6080 |
| 10 | 618.5 | 6185 |
| 11 | 570.45 | 6275 |
| 12 | 530.42 | 6365 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2692.5 | 5385 |
| 3 | 1831.67 | 5495 |
| 4 | 1396.25 | 5585 |
| 5 | 1136 | 5680 |
| 6 | 965.83 | 5795 |
| 7 | 839.29 | 5875 |
| 8 | 746.88 | 5975 |
| 9 | 675.56 | 6080 |
| 10 | 618.5 | 6185 |
| 11 | 570.45 | 6275 |
| 12 | 530.42 | 6365 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2692.5 | 5385 |
| 3 | 1831.67 | 5495 |
| 4 | 1396.25 | 5585 |
| 5 | 1136 | 5680 |
| 6 | 965.83 | 5795 |
| 7 | 839.29 | 5875 |
| 8 | 746.88 | 5975 |
| 9 | 675.56 | 6080 |
| 10 | 618.5 | 6185 |
| 11 | 570.45 | 6275 |
| 12 | 530.42 | 6365 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2692.5 | 5385 |
| 3 | 1831.67 | 5495 |
| 4 | 1396.25 | 5585 |
| 5 | 1136 | 5680 |
| 6 | 965.83 | 5795 |
| 7 | 839.29 | 5875 |
| 8 | 746.88 | 5975 |
| 9 | 675.56 | 6080 |
| 10 | 618.5 | 6185 |
| 11 | 570.45 | 6275 |
| 12 | 530.42 | 6365 |
