Tükendi
RETRO Lenovo 170W Dikdörtgen Pinli Uç (Usb Tip) Notebook Adaptör RNA-IB13
RETRO Lenovo 170W Dikdörtgen Pinli Uç (Usb Tip) Notebook Adaptör RNA-IB13
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 8.5A (7.7A ve 7.5A uyumlu) |
| Güç | 170W (150W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Pinli Uç - Usb Tip |
| Model | RNA-IB13 |
| EAN13 | 8697785554143 |
| Parça Kodları | ADL170NCC3A ADL170NDC3A ADL170NLC3A |
| Uyumlu Modeller | Lenovo ThinkPad P70 Lenovo ThinkPad W540 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1087.5 | 2175 |
| 3 | 740 | 2220 |
| 4 | 563.75 | 2255 |
| 5 | 458 | 2290 |
| 6 | 390 | 2340 |
| 7 | 338.57 | 2370 |
| 8 | 301.25 | 2410 |
| 9 | 272.78 | 2455 |
| 10 | 249.5 | 2495 |
| 11 | 230 | 2530 |
| 12 | 214.17 | 2570 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1087.5 | 2175 |
| 3 | 740 | 2220 |
| 4 | 563.75 | 2255 |
| 5 | 458 | 2290 |
| 6 | 390 | 2340 |
| 7 | 338.57 | 2370 |
| 8 | 301.25 | 2410 |
| 9 | 272.78 | 2455 |
| 10 | 249.5 | 2495 |
| 11 | 230 | 2530 |
| 12 | 214.17 | 2570 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1087.5 | 2175 |
| 3 | 740 | 2220 |
| 4 | 563.75 | 2255 |
| 5 | 458 | 2290 |
| 6 | 390 | 2340 |
| 7 | 338.57 | 2370 |
| 8 | 301.25 | 2410 |
| 9 | 272.78 | 2455 |
| 10 | 249.5 | 2495 |
| 11 | 230 | 2530 |
| 12 | 214.17 | 2570 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1087.5 | 2175 |
| 3 | 740 | 2220 |
| 4 | 563.75 | 2255 |
| 5 | 458 | 2290 |
| 6 | 390 | 2340 |
| 7 | 338.57 | 2370 |
| 8 | 301.25 | 2410 |
| 9 | 272.78 | 2455 |
| 10 | 249.5 | 2495 |
| 11 | 230 | 2530 |
| 12 | 214.17 | 2570 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1087.5 | 2175 |
| 3 | 740 | 2220 |
| 4 | 563.75 | 2255 |
| 5 | 458 | 2290 |
| 6 | 390 | 2340 |
| 7 | 338.57 | 2370 |
| 8 | 301.25 | 2410 |
| 9 | 272.78 | 2455 |
| 10 | 249.5 | 2495 |
| 11 | 230 | 2530 |
| 12 | 214.17 | 2570 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1087.5 | 2175 |
| 3 | 740 | 2220 |
| 4 | 563.75 | 2255 |
| 5 | 458 | 2290 |
| 6 | 390 | 2340 |
| 7 | 338.57 | 2370 |
| 8 | 301.25 | 2410 |
| 9 | 272.78 | 2455 |
| 10 | 249.5 | 2495 |
| 11 | 230 | 2530 |
| 12 | 214.17 | 2570 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1087.5 | 2175 |
| 3 | 740 | 2220 |
| 4 | 563.75 | 2255 |
| 5 | 458 | 2290 |
| 6 | 390 | 2340 |
| 7 | 338.57 | 2370 |
| 8 | 301.25 | 2410 |
| 9 | 272.78 | 2455 |
| 10 | 249.5 | 2495 |
| 11 | 230 | 2530 |
| 12 | 214.17 | 2570 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1087.5 | 2175 |
| 3 | 740 | 2220 |
| 4 | 563.75 | 2255 |
| 5 | 458 | 2290 |
| 6 | 390 | 2340 |
| 7 | 338.57 | 2370 |
| 8 | 301.25 | 2410 |
| 9 | 272.78 | 2455 |
| 10 | 249.5 | 2495 |
| 11 | 230 | 2530 |
| 12 | 214.17 | 2570 |
