Tükendi
RETRO Lenovo 135W Dikdörtgen Pinli Uç (Usb Tip) Notebook Adaptör RNA-IB09
RETRO Lenovo 135W Dikdörtgen Pinli Uç (Usb Tip) Notebook Adaptör RNA-IB09
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 6.75A (6.15A ve 6A uyumlu) |
| Güç | 135W (120W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Pinli Uç - Usb Tip |
| Model | RNA-IB09 |
| EAN13 | 8697785559636 |
| Parça Kodları | 888015027 ADL135XDC3A 0C52596 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo Y50 Lenovo Y70 Lenovo Y700 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 840 | 1680 |
| 3 | 571.67 | 1715 |
| 4 | 436.25 | 1745 |
| 5 | 354 | 1770 |
| 6 | 301.67 | 1810 |
| 7 | 262.14 | 1835 |
| 8 | 233.13 | 1865 |
| 9 | 211.11 | 1900 |
| 10 | 193 | 1930 |
| 11 | 178.18 | 1960 |
| 12 | 165.42 | 1985 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 840 | 1680 |
| 3 | 571.67 | 1715 |
| 4 | 436.25 | 1745 |
| 5 | 354 | 1770 |
| 6 | 301.67 | 1810 |
| 7 | 262.14 | 1835 |
| 8 | 233.13 | 1865 |
| 9 | 211.11 | 1900 |
| 10 | 193 | 1930 |
| 11 | 178.18 | 1960 |
| 12 | 165.42 | 1985 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 840 | 1680 |
| 3 | 571.67 | 1715 |
| 4 | 436.25 | 1745 |
| 5 | 354 | 1770 |
| 6 | 301.67 | 1810 |
| 7 | 262.14 | 1835 |
| 8 | 233.13 | 1865 |
| 9 | 211.11 | 1900 |
| 10 | 193 | 1930 |
| 11 | 178.18 | 1960 |
| 12 | 165.42 | 1985 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 840 | 1680 |
| 3 | 571.67 | 1715 |
| 4 | 436.25 | 1745 |
| 5 | 354 | 1770 |
| 6 | 301.67 | 1810 |
| 7 | 262.14 | 1835 |
| 8 | 233.13 | 1865 |
| 9 | 211.11 | 1900 |
| 10 | 193 | 1930 |
| 11 | 178.18 | 1960 |
| 12 | 165.42 | 1985 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 840 | 1680 |
| 3 | 571.67 | 1715 |
| 4 | 436.25 | 1745 |
| 5 | 354 | 1770 |
| 6 | 301.67 | 1810 |
| 7 | 262.14 | 1835 |
| 8 | 233.13 | 1865 |
| 9 | 211.11 | 1900 |
| 10 | 193 | 1930 |
| 11 | 178.18 | 1960 |
| 12 | 165.42 | 1985 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 840 | 1680 |
| 3 | 571.67 | 1715 |
| 4 | 436.25 | 1745 |
| 5 | 354 | 1770 |
| 6 | 301.67 | 1810 |
| 7 | 262.14 | 1835 |
| 8 | 233.13 | 1865 |
| 9 | 211.11 | 1900 |
| 10 | 193 | 1930 |
| 11 | 178.18 | 1960 |
| 12 | 165.42 | 1985 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 840 | 1680 |
| 3 | 571.67 | 1715 |
| 4 | 436.25 | 1745 |
| 5 | 354 | 1770 |
| 6 | 301.67 | 1810 |
| 7 | 262.14 | 1835 |
| 8 | 233.13 | 1865 |
| 9 | 211.11 | 1900 |
| 10 | 193 | 1930 |
| 11 | 178.18 | 1960 |
| 12 | 165.42 | 1985 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 840 | 1680 |
| 3 | 571.67 | 1715 |
| 4 | 436.25 | 1745 |
| 5 | 354 | 1770 |
| 6 | 301.67 | 1810 |
| 7 | 262.14 | 1835 |
| 8 | 233.13 | 1865 |
| 9 | 211.11 | 1900 |
| 10 | 193 | 1930 |
| 11 | 178.18 | 1960 |
| 12 | 165.42 | 1985 |
