Tükendi
RETRO Lenovo, Lg, Msi, Casper, Datron, Exper 40W Netbook Adaptör RNA-IB03
RETRO Lenovo, Lg, Msi, Casper, Datron, Exper 40W Netbook Adaptör RNA-IB03
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V (19V ve 19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 2A (2.1A ve 1.5A uyumlu) |
| Güç | 40W (30W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-IB03 |
| EAN13 | 8697785550114 |
| Parça Kodları | ADP-40MH BD, 0225C2040 |
| Uyumlu Modeller | - Lenovo IdeaPad S9, S10, S10-2 - Lg X110, X120, X130 - Msi U90, U100, U115, U120, U123 - Casper MiniBook Netbook Serileri - Datron Mobee Netbook Serileri - Exper Style Netbook Serileri |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 230 | 460 |
| 3 | 156.67 | 470 |
| 4 | 118.75 | 475 |
| 5 | 97 | 485 |
| 6 | 82.5 | 495 |
| 7 | 71.43 | 500 |
| 8 | 63.75 | 510 |
| 9 | 57.22 | 515 |
| 10 | 52.5 | 525 |
| 11 | 48.64 | 535 |
| 12 | 45 | 540 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 230 | 460 |
| 3 | 156.67 | 470 |
| 4 | 118.75 | 475 |
| 5 | 97 | 485 |
| 6 | 82.5 | 495 |
| 7 | 71.43 | 500 |
| 8 | 63.75 | 510 |
| 9 | 57.22 | 515 |
| 10 | 52.5 | 525 |
| 11 | 48.64 | 535 |
| 12 | 45 | 540 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 230 | 460 |
| 3 | 156.67 | 470 |
| 4 | 118.75 | 475 |
| 5 | 97 | 485 |
| 6 | 82.5 | 495 |
| 7 | 71.43 | 500 |
| 8 | 63.75 | 510 |
| 9 | 57.22 | 515 |
| 10 | 52.5 | 525 |
| 11 | 48.64 | 535 |
| 12 | 45 | 540 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 230 | 460 |
| 3 | 156.67 | 470 |
| 4 | 118.75 | 475 |
| 5 | 97 | 485 |
| 6 | 82.5 | 495 |
| 7 | 71.43 | 500 |
| 8 | 63.75 | 510 |
| 9 | 57.22 | 515 |
| 10 | 52.5 | 525 |
| 11 | 48.64 | 535 |
| 12 | 45 | 540 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 230 | 460 |
| 3 | 156.67 | 470 |
| 4 | 118.75 | 475 |
| 5 | 97 | 485 |
| 6 | 82.5 | 495 |
| 7 | 71.43 | 500 |
| 8 | 63.75 | 510 |
| 9 | 57.22 | 515 |
| 10 | 52.5 | 525 |
| 11 | 48.64 | 535 |
| 12 | 45 | 540 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 230 | 460 |
| 3 | 156.67 | 470 |
| 4 | 118.75 | 475 |
| 5 | 97 | 485 |
| 6 | 82.5 | 495 |
| 7 | 71.43 | 500 |
| 8 | 63.75 | 510 |
| 9 | 57.22 | 515 |
| 10 | 52.5 | 525 |
| 11 | 48.64 | 535 |
| 12 | 45 | 540 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 230 | 460 |
| 3 | 156.67 | 470 |
| 4 | 118.75 | 475 |
| 5 | 97 | 485 |
| 6 | 82.5 | 495 |
| 7 | 71.43 | 500 |
| 8 | 63.75 | 510 |
| 9 | 57.22 | 515 |
| 10 | 52.5 | 525 |
| 11 | 48.64 | 535 |
| 12 | 45 | 540 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 230 | 460 |
| 3 | 156.67 | 470 |
| 4 | 118.75 | 475 |
| 5 | 97 | 485 |
| 6 | 82.5 | 495 |
| 7 | 71.43 | 500 |
| 8 | 63.75 | 510 |
| 9 | 57.22 | 515 |
| 10 | 52.5 | 525 |
| 11 | 48.64 | 535 |
| 12 | 45 | 540 |
