Tükendi
RETRO Ibm Lenovo 135W Yuvarlak Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-IB12
RETRO Ibm Lenovo 135W Yuvarlak Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-IB12
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 6.75A |
| Güç | 135W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.9 x 5.5 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-IB12 |
| EAN13 | 8697785554167 |
| Parça Kodları | 57Y4622 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo ThinkPad T530, T530i Lenovo ThinkPad W520 Lenovo ThinkPad W530 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 662.5 | 1325 |
| 3 | 450 | 1350 |
| 4 | 343.75 | 1375 |
| 5 | 279 | 1395 |
| 6 | 237.5 | 1425 |
| 7 | 206.43 | 1445 |
| 8 | 183.75 | 1470 |
| 9 | 166.11 | 1495 |
| 10 | 152 | 1520 |
| 11 | 140 | 1540 |
| 12 | 130.42 | 1565 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 662.5 | 1325 |
| 3 | 450 | 1350 |
| 4 | 343.75 | 1375 |
| 5 | 279 | 1395 |
| 6 | 237.5 | 1425 |
| 7 | 206.43 | 1445 |
| 8 | 183.75 | 1470 |
| 9 | 166.11 | 1495 |
| 10 | 152 | 1520 |
| 11 | 140 | 1540 |
| 12 | 130.42 | 1565 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 662.5 | 1325 |
| 3 | 450 | 1350 |
| 4 | 343.75 | 1375 |
| 5 | 279 | 1395 |
| 6 | 237.5 | 1425 |
| 7 | 206.43 | 1445 |
| 8 | 183.75 | 1470 |
| 9 | 166.11 | 1495 |
| 10 | 152 | 1520 |
| 11 | 140 | 1540 |
| 12 | 130.42 | 1565 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 662.5 | 1325 |
| 3 | 450 | 1350 |
| 4 | 343.75 | 1375 |
| 5 | 279 | 1395 |
| 6 | 237.5 | 1425 |
| 7 | 206.43 | 1445 |
| 8 | 183.75 | 1470 |
| 9 | 166.11 | 1495 |
| 10 | 152 | 1520 |
| 11 | 140 | 1540 |
| 12 | 130.42 | 1565 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 662.5 | 1325 |
| 3 | 450 | 1350 |
| 4 | 343.75 | 1375 |
| 5 | 279 | 1395 |
| 6 | 237.5 | 1425 |
| 7 | 206.43 | 1445 |
| 8 | 183.75 | 1470 |
| 9 | 166.11 | 1495 |
| 10 | 152 | 1520 |
| 11 | 140 | 1540 |
| 12 | 130.42 | 1565 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 662.5 | 1325 |
| 3 | 450 | 1350 |
| 4 | 343.75 | 1375 |
| 5 | 279 | 1395 |
| 6 | 237.5 | 1425 |
| 7 | 206.43 | 1445 |
| 8 | 183.75 | 1470 |
| 9 | 166.11 | 1495 |
| 10 | 152 | 1520 |
| 11 | 140 | 1540 |
| 12 | 130.42 | 1565 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 662.5 | 1325 |
| 3 | 450 | 1350 |
| 4 | 343.75 | 1375 |
| 5 | 279 | 1395 |
| 6 | 237.5 | 1425 |
| 7 | 206.43 | 1445 |
| 8 | 183.75 | 1470 |
| 9 | 166.11 | 1495 |
| 10 | 152 | 1520 |
| 11 | 140 | 1540 |
| 12 | 130.42 | 1565 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 662.5 | 1325 |
| 3 | 450 | 1350 |
| 4 | 343.75 | 1375 |
| 5 | 279 | 1395 |
| 6 | 237.5 | 1425 |
| 7 | 206.43 | 1445 |
| 8 | 183.75 | 1470 |
| 9 | 166.11 | 1495 |
| 10 | 152 | 1520 |
| 11 | 140 | 1540 |
| 12 | 130.42 | 1565 |
