Tükendi
RETRO Ibm Lenovo 120W 57Y6549 Notebook Adaptör RNA-IB06
RETRO Ibm Lenovo 120W 57Y6549 Notebook Adaptör RNA-IB06
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 6.15A |
| Güç | 120W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-IB06 |
| EAN13 | 8697785551012 |
| Parça Kodları | 57Y6549 ADP-120LH B |
| Uyumlu Modeller | Lenovo G770 Lenovo Y560, Y560P |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 637.5 | 1275 |
| 3 | 435 | 1305 |
| 4 | 331.25 | 1325 |
| 5 | 269 | 1345 |
| 6 | 229.17 | 1375 |
| 7 | 198.57 | 1390 |
| 8 | 176.88 | 1415 |
| 9 | 160 | 1440 |
| 10 | 146.5 | 1465 |
| 11 | 135.45 | 1490 |
| 12 | 125.83 | 1510 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 637.5 | 1275 |
| 3 | 435 | 1305 |
| 4 | 331.25 | 1325 |
| 5 | 269 | 1345 |
| 6 | 229.17 | 1375 |
| 7 | 198.57 | 1390 |
| 8 | 176.88 | 1415 |
| 9 | 160 | 1440 |
| 10 | 146.5 | 1465 |
| 11 | 135.45 | 1490 |
| 12 | 125.83 | 1510 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 637.5 | 1275 |
| 3 | 435 | 1305 |
| 4 | 331.25 | 1325 |
| 5 | 269 | 1345 |
| 6 | 229.17 | 1375 |
| 7 | 198.57 | 1390 |
| 8 | 176.88 | 1415 |
| 9 | 160 | 1440 |
| 10 | 146.5 | 1465 |
| 11 | 135.45 | 1490 |
| 12 | 125.83 | 1510 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 637.5 | 1275 |
| 3 | 435 | 1305 |
| 4 | 331.25 | 1325 |
| 5 | 269 | 1345 |
| 6 | 229.17 | 1375 |
| 7 | 198.57 | 1390 |
| 8 | 176.88 | 1415 |
| 9 | 160 | 1440 |
| 10 | 146.5 | 1465 |
| 11 | 135.45 | 1490 |
| 12 | 125.83 | 1510 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 637.5 | 1275 |
| 3 | 435 | 1305 |
| 4 | 331.25 | 1325 |
| 5 | 269 | 1345 |
| 6 | 229.17 | 1375 |
| 7 | 198.57 | 1390 |
| 8 | 176.88 | 1415 |
| 9 | 160 | 1440 |
| 10 | 146.5 | 1465 |
| 11 | 135.45 | 1490 |
| 12 | 125.83 | 1510 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 637.5 | 1275 |
| 3 | 435 | 1305 |
| 4 | 331.25 | 1325 |
| 5 | 269 | 1345 |
| 6 | 229.17 | 1375 |
| 7 | 198.57 | 1390 |
| 8 | 176.88 | 1415 |
| 9 | 160 | 1440 |
| 10 | 146.5 | 1465 |
| 11 | 135.45 | 1490 |
| 12 | 125.83 | 1510 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 637.5 | 1275 |
| 3 | 435 | 1305 |
| 4 | 331.25 | 1325 |
| 5 | 269 | 1345 |
| 6 | 229.17 | 1375 |
| 7 | 198.57 | 1390 |
| 8 | 176.88 | 1415 |
| 9 | 160 | 1440 |
| 10 | 146.5 | 1465 |
| 11 | 135.45 | 1490 |
| 12 | 125.83 | 1510 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 637.5 | 1275 |
| 3 | 435 | 1305 |
| 4 | 331.25 | 1325 |
| 5 | 269 | 1345 |
| 6 | 229.17 | 1375 |
| 7 | 198.57 | 1390 |
| 8 | 176.88 | 1415 |
| 9 | 160 | 1440 |
| 10 | 146.5 | 1465 |
| 11 | 135.45 | 1490 |
| 12 | 125.83 | 1510 |
