Tükendi
RETRO Hp Compaq 45W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-HC15
RETRO Hp Compaq 45W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-HC15
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 2.31A (2.05A) |
| Güç | 45W (40W) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-HC15 |
| EAN13 | 8697785556543 |
| Parça Kodları | 696694-001 696607-003 HSTNN-DA35 |
| Uyumlu Modeller | Hp EliteBook 720, 740, 750, 820, 840, 850 serileri |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 250 | 500 |
| 3 | 170 | 510 |
| 4 | 130 | 520 |
| 5 | 105 | 525 |
| 6 | 90 | 540 |
| 7 | 77.86 | 545 |
| 8 | 69.38 | 555 |
| 9 | 62.78 | 565 |
| 10 | 57.5 | 575 |
| 11 | 52.73 | 580 |
| 12 | 49.17 | 590 |
