Tükendi
RETRO Hp Compaq 230W Pinli Uç Notebook Adaptör RPA-AC338 (RNA-HC17)
RETRO Hp Compaq 230W Pinli Uç Notebook Adaptör RPA-AC338 (RNA-HC17)
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (18.5V ve 19V destekler) |
| Kapasite | 11.8A (9.2A, 9.23A, 9.47A, 9.5A ve 10.3A destekler) |
| Güç | 230W (180W ve 200W destekler) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RPA-AC338 (Önceki Model Adı : RNA-HC17) |
| EAN13 | 8697785559605 |
| Parça Kodları | AT895AA H1D36AA |
| Uyumlu Modeller | Hp EliteBook 8740w Hp EliteBook 8760w |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
