Tükendi
RETRO Hp Compaq 200W Pinli Uç 4.5mm Notebook Adaptör RPA-AC328
RETRO Hp Compaq 200W Pinli Uç 4.5mm Notebook Adaptör RPA-AC328
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 10.3A |
| Güç | 200W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RPA-AC328 |
| EAN13 | 8681863408855 |
| Parça Kodları | W2F75AA |
| Uyumlu Modeller | Hp ZBook 17 G5 Mobile Workstation Hp ZBook 17 G6 Mobile Workstation |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2115 | 4230 |
| 3 | 1438.33 | 4315 |
| 4 | 1097.5 | 4390 |
| 5 | 892 | 4460 |
| 6 | 758.33 | 4550 |
| 7 | 659.29 | 4615 |
| 8 | 586.88 | 4695 |
| 9 | 530.56 | 4775 |
| 10 | 486 | 4860 |
| 11 | 448.18 | 4930 |
| 12 | 416.67 | 5000 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2115 | 4230 |
| 3 | 1438.33 | 4315 |
| 4 | 1097.5 | 4390 |
| 5 | 892 | 4460 |
| 6 | 758.33 | 4550 |
| 7 | 659.29 | 4615 |
| 8 | 586.88 | 4695 |
| 9 | 530.56 | 4775 |
| 10 | 486 | 4860 |
| 11 | 448.18 | 4930 |
| 12 | 416.67 | 5000 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2115 | 4230 |
| 3 | 1438.33 | 4315 |
| 4 | 1097.5 | 4390 |
| 5 | 892 | 4460 |
| 6 | 758.33 | 4550 |
| 7 | 659.29 | 4615 |
| 8 | 586.88 | 4695 |
| 9 | 530.56 | 4775 |
| 10 | 486 | 4860 |
| 11 | 448.18 | 4930 |
| 12 | 416.67 | 5000 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2115 | 4230 |
| 3 | 1438.33 | 4315 |
| 4 | 1097.5 | 4390 |
| 5 | 892 | 4460 |
| 6 | 758.33 | 4550 |
| 7 | 659.29 | 4615 |
| 8 | 586.88 | 4695 |
| 9 | 530.56 | 4775 |
| 10 | 486 | 4860 |
| 11 | 448.18 | 4930 |
| 12 | 416.67 | 5000 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2115 | 4230 |
| 3 | 1438.33 | 4315 |
| 4 | 1097.5 | 4390 |
| 5 | 892 | 4460 |
| 6 | 758.33 | 4550 |
| 7 | 659.29 | 4615 |
| 8 | 586.88 | 4695 |
| 9 | 530.56 | 4775 |
| 10 | 486 | 4860 |
| 11 | 448.18 | 4930 |
| 12 | 416.67 | 5000 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2115 | 4230 |
| 3 | 1438.33 | 4315 |
| 4 | 1097.5 | 4390 |
| 5 | 892 | 4460 |
| 6 | 758.33 | 4550 |
| 7 | 659.29 | 4615 |
| 8 | 586.88 | 4695 |
| 9 | 530.56 | 4775 |
| 10 | 486 | 4860 |
| 11 | 448.18 | 4930 |
| 12 | 416.67 | 5000 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2115 | 4230 |
| 3 | 1438.33 | 4315 |
| 4 | 1097.5 | 4390 |
| 5 | 892 | 4460 |
| 6 | 758.33 | 4550 |
| 7 | 659.29 | 4615 |
| 8 | 586.88 | 4695 |
| 9 | 530.56 | 4775 |
| 10 | 486 | 4860 |
| 11 | 448.18 | 4930 |
| 12 | 416.67 | 5000 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2115 | 4230 |
| 3 | 1438.33 | 4315 |
| 4 | 1097.5 | 4390 |
| 5 | 892 | 4460 |
| 6 | 758.33 | 4550 |
| 7 | 659.29 | 4615 |
| 8 | 586.88 | 4695 |
| 9 | 530.56 | 4775 |
| 10 | 486 | 4860 |
| 11 | 448.18 | 4930 |
| 12 | 416.67 | 5000 |
