Tükendi
RETRO Hp Compaq 150W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-HC16
RETRO Hp Compaq 150W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-HC16
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (18.5V ve 19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 7.9A (6.9A, 7.1A, 7.69A, 7.7A ve 7.89A uyumlu) |
| Güç | 150W (135W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-HC16 |
| EAN13 | 8697785559582 |
| Parça Kodları | AL192AA AL192AAR |
| Uyumlu Modeller | Hp EliteBook 8530w Hp EliteBook 8540w Hp EliteBook 8560w Hp EliteBook 8730w |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1207.5 | 2415 |
| 3 | 821.67 | 2465 |
| 4 | 626.25 | 2505 |
| 5 | 510 | 2550 |
| 6 | 433.33 | 2600 |
| 7 | 376.43 | 2635 |
| 8 | 335 | 2680 |
| 9 | 303.33 | 2730 |
| 10 | 277.5 | 2775 |
| 11 | 255.91 | 2815 |
| 12 | 237.92 | 2855 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1207.5 | 2415 |
| 3 | 821.67 | 2465 |
| 4 | 626.25 | 2505 |
| 5 | 510 | 2550 |
| 6 | 433.33 | 2600 |
| 7 | 376.43 | 2635 |
| 8 | 335 | 2680 |
| 9 | 303.33 | 2730 |
| 10 | 277.5 | 2775 |
| 11 | 255.91 | 2815 |
| 12 | 237.92 | 2855 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1207.5 | 2415 |
| 3 | 821.67 | 2465 |
| 4 | 626.25 | 2505 |
| 5 | 510 | 2550 |
| 6 | 433.33 | 2600 |
| 7 | 376.43 | 2635 |
| 8 | 335 | 2680 |
| 9 | 303.33 | 2730 |
| 10 | 277.5 | 2775 |
| 11 | 255.91 | 2815 |
| 12 | 237.92 | 2855 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1207.5 | 2415 |
| 3 | 821.67 | 2465 |
| 4 | 626.25 | 2505 |
| 5 | 510 | 2550 |
| 6 | 433.33 | 2600 |
| 7 | 376.43 | 2635 |
| 8 | 335 | 2680 |
| 9 | 303.33 | 2730 |
| 10 | 277.5 | 2775 |
| 11 | 255.91 | 2815 |
| 12 | 237.92 | 2855 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1207.5 | 2415 |
| 3 | 821.67 | 2465 |
| 4 | 626.25 | 2505 |
| 5 | 510 | 2550 |
| 6 | 433.33 | 2600 |
| 7 | 376.43 | 2635 |
| 8 | 335 | 2680 |
| 9 | 303.33 | 2730 |
| 10 | 277.5 | 2775 |
| 11 | 255.91 | 2815 |
| 12 | 237.92 | 2855 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1207.5 | 2415 |
| 3 | 821.67 | 2465 |
| 4 | 626.25 | 2505 |
| 5 | 510 | 2550 |
| 6 | 433.33 | 2600 |
| 7 | 376.43 | 2635 |
| 8 | 335 | 2680 |
| 9 | 303.33 | 2730 |
| 10 | 277.5 | 2775 |
| 11 | 255.91 | 2815 |
| 12 | 237.92 | 2855 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1207.5 | 2415 |
| 3 | 821.67 | 2465 |
| 4 | 626.25 | 2505 |
| 5 | 510 | 2550 |
| 6 | 433.33 | 2600 |
| 7 | 376.43 | 2635 |
| 8 | 335 | 2680 |
| 9 | 303.33 | 2730 |
| 10 | 277.5 | 2775 |
| 11 | 255.91 | 2815 |
| 12 | 237.92 | 2855 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1207.5 | 2415 |
| 3 | 821.67 | 2465 |
| 4 | 626.25 | 2505 |
| 5 | 510 | 2550 |
| 6 | 433.33 | 2600 |
| 7 | 376.43 | 2635 |
| 8 | 335 | 2680 |
| 9 | 303.33 | 2730 |
| 10 | 277.5 | 2775 |
| 11 | 255.91 | 2815 |
| 12 | 237.92 | 2855 |
