Tükendi
RETRO Hp Compaq 150W Pinli Uç 4.5mm Notebook Adaptör RNA-HC19
RETRO Hp Compaq 150W Pinli Uç 4.5mm Notebook Adaptör RNA-HC19
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (19V uyumlu) |
| Kapasite | 7.7A (7.1A ve 6.9A uyumlu) |
| Güç | 150W (135W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RNA-HC19 |
| EAN13 | 8697785553269 |
| Parça Kodları | 775626-003 ADP-150XB B |
| Uyumlu Modeller | Hp Envy 15, 17 Hp Omen 15, 17 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1340 | 2680 |
| 3 | 911.67 | 2735 |
| 4 | 695 | 2780 |
| 5 | 565 | 2825 |
| 6 | 480.83 | 2885 |
| 7 | 417.86 | 2925 |
| 8 | 371.88 | 2975 |
| 9 | 336.11 | 3025 |
| 10 | 308 | 3080 |
| 11 | 284.09 | 3125 |
| 12 | 264.17 | 3170 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1340 | 2680 |
| 3 | 911.67 | 2735 |
| 4 | 695 | 2780 |
| 5 | 565 | 2825 |
| 6 | 480.83 | 2885 |
| 7 | 417.86 | 2925 |
| 8 | 371.88 | 2975 |
| 9 | 336.11 | 3025 |
| 10 | 308 | 3080 |
| 11 | 284.09 | 3125 |
| 12 | 264.17 | 3170 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1340 | 2680 |
| 3 | 911.67 | 2735 |
| 4 | 695 | 2780 |
| 5 | 565 | 2825 |
| 6 | 480.83 | 2885 |
| 7 | 417.86 | 2925 |
| 8 | 371.88 | 2975 |
| 9 | 336.11 | 3025 |
| 10 | 308 | 3080 |
| 11 | 284.09 | 3125 |
| 12 | 264.17 | 3170 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1340 | 2680 |
| 3 | 911.67 | 2735 |
| 4 | 695 | 2780 |
| 5 | 565 | 2825 |
| 6 | 480.83 | 2885 |
| 7 | 417.86 | 2925 |
| 8 | 371.88 | 2975 |
| 9 | 336.11 | 3025 |
| 10 | 308 | 3080 |
| 11 | 284.09 | 3125 |
| 12 | 264.17 | 3170 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1340 | 2680 |
| 3 | 911.67 | 2735 |
| 4 | 695 | 2780 |
| 5 | 565 | 2825 |
| 6 | 480.83 | 2885 |
| 7 | 417.86 | 2925 |
| 8 | 371.88 | 2975 |
| 9 | 336.11 | 3025 |
| 10 | 308 | 3080 |
| 11 | 284.09 | 3125 |
| 12 | 264.17 | 3170 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1340 | 2680 |
| 3 | 911.67 | 2735 |
| 4 | 695 | 2780 |
| 5 | 565 | 2825 |
| 6 | 480.83 | 2885 |
| 7 | 417.86 | 2925 |
| 8 | 371.88 | 2975 |
| 9 | 336.11 | 3025 |
| 10 | 308 | 3080 |
| 11 | 284.09 | 3125 |
| 12 | 264.17 | 3170 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1340 | 2680 |
| 3 | 911.67 | 2735 |
| 4 | 695 | 2780 |
| 5 | 565 | 2825 |
| 6 | 480.83 | 2885 |
| 7 | 417.86 | 2925 |
| 8 | 371.88 | 2975 |
| 9 | 336.11 | 3025 |
| 10 | 308 | 3080 |
| 11 | 284.09 | 3125 |
| 12 | 264.17 | 3170 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1340 | 2680 |
| 3 | 911.67 | 2735 |
| 4 | 695 | 2780 |
| 5 | 565 | 2825 |
| 6 | 480.83 | 2885 |
| 7 | 417.86 | 2925 |
| 8 | 371.88 | 2975 |
| 9 | 336.11 | 3025 |
| 10 | 308 | 3080 |
| 11 | 284.09 | 3125 |
| 12 | 264.17 | 3170 |
