Tükendi
RETRO Hp Compaq 120W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-HC05
RETRO Hp Compaq 120W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-HC05
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 18.5V (19V ve 19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 6.5A (6.15A ve 6.32A uyumlu) |
| Güç | 120W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-HC05 |
| EAN13 | 8697785550206 |
| Parça Kodları | 463953-001 519331-001 PPP016L-E PA-1121-42HN |
| Uyumlu Modeller | Hp EliteBook 6930p Hp EliteBook 8530p Hp EliteBook 8530w Hp Envy 15 Hp Pavilion dv6-2000, dv7-2000, dv7-3000, dv8-1000, HDX X18 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
