Tükendi
RETRO Hp +32V 1560mA 50W Printer (Yazıcı) Adaptörü
RETRO Hp +32V 1560mA 50W Printer (Yazıcı) Adaptörü
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | +32V (+30V uyumlu) |
| Kapasite | 1560mA = 1.56A (750mA, 625mA ve 333mA Uyumlu) |
| Güç | 50W (24W, 20W ve 10W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 3 Pin Dişi - Mor Uçlu Molex 67969-0001 Mini-Fit Connector |
| Model | RPA-AC013 |
| EAN13 | 8697785550794 |
| Parça Kodları | 0957-2271 |
| Uyumlu Modeller | Hp Deskjet, Officejet, Photosmart printer (yazıcı) ve all-in-one çok fonksiyonlu cihazlar |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 327.5 | 655 |
| 3 | 223.33 | 670 |
| 4 | 170 | 680 |
| 5 | 138 | 690 |
| 6 | 117.5 | 705 |
| 7 | 102.14 | 715 |
| 8 | 90.63 | 725 |
| 9 | 82.22 | 740 |
| 10 | 75 | 750 |
| 11 | 69.55 | 765 |
| 12 | 64.58 | 775 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 327.5 | 655 |
| 3 | 223.33 | 670 |
| 4 | 170 | 680 |
| 5 | 138 | 690 |
| 6 | 117.5 | 705 |
| 7 | 102.14 | 715 |
| 8 | 90.63 | 725 |
| 9 | 82.22 | 740 |
| 10 | 75 | 750 |
| 11 | 69.55 | 765 |
| 12 | 64.58 | 775 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 327.5 | 655 |
| 3 | 223.33 | 670 |
| 4 | 170 | 680 |
| 5 | 138 | 690 |
| 6 | 117.5 | 705 |
| 7 | 102.14 | 715 |
| 8 | 90.63 | 725 |
| 9 | 82.22 | 740 |
| 10 | 75 | 750 |
| 11 | 69.55 | 765 |
| 12 | 64.58 | 775 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 327.5 | 655 |
| 3 | 223.33 | 670 |
| 4 | 170 | 680 |
| 5 | 138 | 690 |
| 6 | 117.5 | 705 |
| 7 | 102.14 | 715 |
| 8 | 90.63 | 725 |
| 9 | 82.22 | 740 |
| 10 | 75 | 750 |
| 11 | 69.55 | 765 |
| 12 | 64.58 | 775 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 327.5 | 655 |
| 3 | 223.33 | 670 |
| 4 | 170 | 680 |
| 5 | 138 | 690 |
| 6 | 117.5 | 705 |
| 7 | 102.14 | 715 |
| 8 | 90.63 | 725 |
| 9 | 82.22 | 740 |
| 10 | 75 | 750 |
| 11 | 69.55 | 765 |
| 12 | 64.58 | 775 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 327.5 | 655 |
| 3 | 223.33 | 670 |
| 4 | 170 | 680 |
| 5 | 138 | 690 |
| 6 | 117.5 | 705 |
| 7 | 102.14 | 715 |
| 8 | 90.63 | 725 |
| 9 | 82.22 | 740 |
| 10 | 75 | 750 |
| 11 | 69.55 | 765 |
| 12 | 64.58 | 775 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 327.5 | 655 |
| 3 | 223.33 | 670 |
| 4 | 170 | 680 |
| 5 | 138 | 690 |
| 6 | 117.5 | 705 |
| 7 | 102.14 | 715 |
| 8 | 90.63 | 725 |
| 9 | 82.22 | 740 |
| 10 | 75 | 750 |
| 11 | 69.55 | 765 |
| 12 | 64.58 | 775 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 327.5 | 655 |
| 3 | 223.33 | 670 |
| 4 | 170 | 680 |
| 5 | 138 | 690 |
| 6 | 117.5 | 705 |
| 7 | 102.14 | 715 |
| 8 | 90.63 | 725 |
| 9 | 82.22 | 740 |
| 10 | 75 | 750 |
| 11 | 69.55 | 765 |
| 12 | 64.58 | 775 |
