Tükendi
RETRO Dell 65W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-DL02
RETRO Dell 65W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-DL02
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 3.34A (2.31A uyumlu) |
| Güç | 65W (45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-DL02 |
| EAN13 | 8697785550022 |
| Parça Kodları | 928G4 PA-1650-05D2 F7970 0T2357 U7088 |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 600m, 700m, 6000, 6400 Dell Latitude D500, D600, D610, D620 Dell Inspiron, Latitude, Studio, Vostro, XPS serileri |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 322.5 | 645 |
| 3 | 220 | 660 |
| 4 | 167.5 | 670 |
| 5 | 136 | 680 |
| 6 | 115.83 | 695 |
| 7 | 100.71 | 705 |
| 8 | 89.38 | 715 |
| 9 | 81.11 | 730 |
| 10 | 74 | 740 |
| 11 | 68.18 | 750 |
| 12 | 63.33 | 760 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 322.5 | 645 |
| 3 | 220 | 660 |
| 4 | 167.5 | 670 |
| 5 | 136 | 680 |
| 6 | 115.83 | 695 |
| 7 | 100.71 | 705 |
| 8 | 89.38 | 715 |
| 9 | 81.11 | 730 |
| 10 | 74 | 740 |
| 11 | 68.18 | 750 |
| 12 | 63.33 | 760 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 322.5 | 645 |
| 3 | 220 | 660 |
| 4 | 167.5 | 670 |
| 5 | 136 | 680 |
| 6 | 115.83 | 695 |
| 7 | 100.71 | 705 |
| 8 | 89.38 | 715 |
| 9 | 81.11 | 730 |
| 10 | 74 | 740 |
| 11 | 68.18 | 750 |
| 12 | 63.33 | 760 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 322.5 | 645 |
| 3 | 220 | 660 |
| 4 | 167.5 | 670 |
| 5 | 136 | 680 |
| 6 | 115.83 | 695 |
| 7 | 100.71 | 705 |
| 8 | 89.38 | 715 |
| 9 | 81.11 | 730 |
| 10 | 74 | 740 |
| 11 | 68.18 | 750 |
| 12 | 63.33 | 760 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 322.5 | 645 |
| 3 | 220 | 660 |
| 4 | 167.5 | 670 |
| 5 | 136 | 680 |
| 6 | 115.83 | 695 |
| 7 | 100.71 | 705 |
| 8 | 89.38 | 715 |
| 9 | 81.11 | 730 |
| 10 | 74 | 740 |
| 11 | 68.18 | 750 |
| 12 | 63.33 | 760 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 322.5 | 645 |
| 3 | 220 | 660 |
| 4 | 167.5 | 670 |
| 5 | 136 | 680 |
| 6 | 115.83 | 695 |
| 7 | 100.71 | 705 |
| 8 | 89.38 | 715 |
| 9 | 81.11 | 730 |
| 10 | 74 | 740 |
| 11 | 68.18 | 750 |
| 12 | 63.33 | 760 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 322.5 | 645 |
| 3 | 220 | 660 |
| 4 | 167.5 | 670 |
| 5 | 136 | 680 |
| 6 | 115.83 | 695 |
| 7 | 100.71 | 705 |
| 8 | 89.38 | 715 |
| 9 | 81.11 | 730 |
| 10 | 74 | 740 |
| 11 | 68.18 | 750 |
| 12 | 63.33 | 760 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 322.5 | 645 |
| 3 | 220 | 660 |
| 4 | 167.5 | 670 |
| 5 | 136 | 680 |
| 6 | 115.83 | 695 |
| 7 | 100.71 | 705 |
| 8 | 89.38 | 715 |
| 9 | 81.11 | 730 |
| 10 | 74 | 740 |
| 11 | 68.18 | 750 |
| 12 | 63.33 | 760 |
