Tükendi
RETRO Dell 65W Pinli Sekizgen Uç Notebook Adaptör RNA-DL03
RETRO Dell 65W Pinli Sekizgen Uç Notebook Adaptör RNA-DL03
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 17 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 3.34A |
| Güç | 65W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Octagonal sekizgen pinli uç |
| Model | RNA-DL03 |
| EAN13 | 8697785550039 |
| Parça Kodları | LA65NS2-00 PA-1650-02DW, PA-21 Family |
| Uyumlu Modeller | Dell XPS M1330 Dell Inspiron 1545 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 345 | 690 |
| 3 | 235 | 705 |
| 4 | 178.75 | 715 |
| 5 | 146 | 730 |
| 6 | 124.17 | 745 |
| 7 | 107.86 | 755 |
| 8 | 95.63 | 765 |
| 9 | 86.67 | 780 |
| 10 | 79.5 | 795 |
| 11 | 73.18 | 805 |
| 12 | 67.92 | 815 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 345 | 690 |
| 3 | 235 | 705 |
| 4 | 178.75 | 715 |
| 5 | 146 | 730 |
| 6 | 124.17 | 745 |
| 7 | 107.86 | 755 |
| 8 | 95.63 | 765 |
| 9 | 86.67 | 780 |
| 10 | 79.5 | 795 |
| 11 | 73.18 | 805 |
| 12 | 67.92 | 815 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 345 | 690 |
| 3 | 235 | 705 |
| 4 | 178.75 | 715 |
| 5 | 146 | 730 |
| 6 | 124.17 | 745 |
| 7 | 107.86 | 755 |
| 8 | 95.63 | 765 |
| 9 | 86.67 | 780 |
| 10 | 79.5 | 795 |
| 11 | 73.18 | 805 |
| 12 | 67.92 | 815 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 345 | 690 |
| 3 | 235 | 705 |
| 4 | 178.75 | 715 |
| 5 | 146 | 730 |
| 6 | 124.17 | 745 |
| 7 | 107.86 | 755 |
| 8 | 95.63 | 765 |
| 9 | 86.67 | 780 |
| 10 | 79.5 | 795 |
| 11 | 73.18 | 805 |
| 12 | 67.92 | 815 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 345 | 690 |
| 3 | 235 | 705 |
| 4 | 178.75 | 715 |
| 5 | 146 | 730 |
| 6 | 124.17 | 745 |
| 7 | 107.86 | 755 |
| 8 | 95.63 | 765 |
| 9 | 86.67 | 780 |
| 10 | 79.5 | 795 |
| 11 | 73.18 | 805 |
| 12 | 67.92 | 815 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 345 | 690 |
| 3 | 235 | 705 |
| 4 | 178.75 | 715 |
| 5 | 146 | 730 |
| 6 | 124.17 | 745 |
| 7 | 107.86 | 755 |
| 8 | 95.63 | 765 |
| 9 | 86.67 | 780 |
| 10 | 79.5 | 795 |
| 11 | 73.18 | 805 |
| 12 | 67.92 | 815 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 345 | 690 |
| 3 | 235 | 705 |
| 4 | 178.75 | 715 |
| 5 | 146 | 730 |
| 6 | 124.17 | 745 |
| 7 | 107.86 | 755 |
| 8 | 95.63 | 765 |
| 9 | 86.67 | 780 |
| 10 | 79.5 | 795 |
| 11 | 73.18 | 805 |
| 12 | 67.92 | 815 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 345 | 690 |
| 3 | 235 | 705 |
| 4 | 178.75 | 715 |
| 5 | 146 | 730 |
| 6 | 124.17 | 745 |
| 7 | 107.86 | 755 |
| 8 | 95.63 | 765 |
| 9 | 86.67 | 780 |
| 10 | 79.5 | 795 |
| 11 | 73.18 | 805 |
| 12 | 67.92 | 815 |
