Tükendi
RETRO Dell 330W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-DL13
RETRO Dell 330W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-DL13
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 16.9A (9.23A, 10.8A, 11.8A, 12.3A, 14A ve 15A uyumlu) |
| Güç | 330W (180W, 210W, 230W, 240W, 280W ve 300W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-DL13 |
| EAN13 | 8697785554907 |
| Parça Kodları | ADP-330AB DA330PM111 |
| Uyumlu Modeller | Dell Alienware 18 Dell Alienware M18x Dell Alienware M18x R2 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3330 | 6660 |
| 3 | 2265 | 6795 |
| 4 | 1727.5 | 6910 |
| 5 | 1404 | 7020 |
| 6 | 1194.17 | 7165 |
| 7 | 1037.86 | 7265 |
| 8 | 923.75 | 7390 |
| 9 | 835.56 | 7520 |
| 10 | 765 | 7650 |
| 11 | 705.45 | 7760 |
| 12 | 656.25 | 7875 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3330 | 6660 |
| 3 | 2265 | 6795 |
| 4 | 1727.5 | 6910 |
| 5 | 1404 | 7020 |
| 6 | 1194.17 | 7165 |
| 7 | 1037.86 | 7265 |
| 8 | 923.75 | 7390 |
| 9 | 835.56 | 7520 |
| 10 | 765 | 7650 |
| 11 | 705.45 | 7760 |
| 12 | 656.25 | 7875 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3330 | 6660 |
| 3 | 2265 | 6795 |
| 4 | 1727.5 | 6910 |
| 5 | 1404 | 7020 |
| 6 | 1194.17 | 7165 |
| 7 | 1037.86 | 7265 |
| 8 | 923.75 | 7390 |
| 9 | 835.56 | 7520 |
| 10 | 765 | 7650 |
| 11 | 705.45 | 7760 |
| 12 | 656.25 | 7875 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3330 | 6660 |
| 3 | 2265 | 6795 |
| 4 | 1727.5 | 6910 |
| 5 | 1404 | 7020 |
| 6 | 1194.17 | 7165 |
| 7 | 1037.86 | 7265 |
| 8 | 923.75 | 7390 |
| 9 | 835.56 | 7520 |
| 10 | 765 | 7650 |
| 11 | 705.45 | 7760 |
| 12 | 656.25 | 7875 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3330 | 6660 |
| 3 | 2265 | 6795 |
| 4 | 1727.5 | 6910 |
| 5 | 1404 | 7020 |
| 6 | 1194.17 | 7165 |
| 7 | 1037.86 | 7265 |
| 8 | 923.75 | 7390 |
| 9 | 835.56 | 7520 |
| 10 | 765 | 7650 |
| 11 | 705.45 | 7760 |
| 12 | 656.25 | 7875 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3330 | 6660 |
| 3 | 2265 | 6795 |
| 4 | 1727.5 | 6910 |
| 5 | 1404 | 7020 |
| 6 | 1194.17 | 7165 |
| 7 | 1037.86 | 7265 |
| 8 | 923.75 | 7390 |
| 9 | 835.56 | 7520 |
| 10 | 765 | 7650 |
| 11 | 705.45 | 7760 |
| 12 | 656.25 | 7875 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3330 | 6660 |
| 3 | 2265 | 6795 |
| 4 | 1727.5 | 6910 |
| 5 | 1404 | 7020 |
| 6 | 1194.17 | 7165 |
| 7 | 1037.86 | 7265 |
| 8 | 923.75 | 7390 |
| 9 | 835.56 | 7520 |
| 10 | 765 | 7650 |
| 11 | 705.45 | 7760 |
| 12 | 656.25 | 7875 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3330 | 6660 |
| 3 | 2265 | 6795 |
| 4 | 1727.5 | 6910 |
| 5 | 1404 | 7020 |
| 6 | 1194.17 | 7165 |
| 7 | 1037.86 | 7265 |
| 8 | 923.75 | 7390 |
| 9 | 835.56 | 7520 |
| 10 | 765 | 7650 |
| 11 | 705.45 | 7760 |
| 12 | 656.25 | 7875 |
