Tükendi
RETRO Dell 130W USB-C PD Adaptör RPA-AC217
RETRO Dell 130W USB-C PD Adaptör RPA-AC217
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | Power Delivery (PD) : 20V6.5A/5V1A |
| Kapasite | 6.5A (max.) |
| Güç | 130W (max.) USBPD 20V 6.5A 130W 5V 1A 5W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Thunderbolt 3 - USB-C - USB Type-C |
| Model | RPA-AC217 |
| EAN13 | 8681863407308 |
| Açıklama | PD şarj özelliğine sahip bir USB-C portu bulunan ve yukarıdaki güç aralığında çalışan; notebook, tablet, telefon ve diğer cihazlar için kullanıma uygundur. |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1730 | 3460 |
| 3 | 1176.67 | 3530 |
| 4 | 897.5 | 3590 |
| 5 | 729 | 3645 |
| 6 | 620 | 3720 |
| 7 | 538.57 | 3770 |
| 8 | 480 | 3840 |
| 9 | 433.89 | 3905 |
| 10 | 397 | 3970 |
| 11 | 366.36 | 4030 |
| 12 | 340.83 | 4090 |
