Tükendi
RETRO Dell 130W Pinli Uç 4.5mm Notebook Adaptör RNA-DL09
RETRO Dell 130W Pinli Uç 4.5mm Notebook Adaptör RNA-DL09
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 6.67A (6.7A ve 4.62A uyumlu) |
| Güç | 130W (90W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-DL09 |
| EAN13 | 8697785559698 |
| Parça Kodları | RN7NW 6TTY6 |
| Uyumlu Modeller | Dell Precision M3800 Dell XPS 15 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 655 | 1310 |
| 3 | 445 | 1335 |
| 4 | 338.75 | 1355 |
| 5 | 276 | 1380 |
| 6 | 234.17 | 1405 |
| 7 | 203.57 | 1425 |
| 8 | 181.25 | 1450 |
| 9 | 163.89 | 1475 |
| 10 | 150 | 1500 |
| 11 | 138.64 | 1525 |
| 12 | 128.75 | 1545 |
