Tükendi
RETRO-Color, Apple MacBook 85W MagSafe 2 Mini Adaptör - Siyah
RETRO-Color, Apple MacBook 85W MagSafe 2 Mini Adaptör - Siyah
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro (Color Serisi) |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 4.25A |
| Güç | 85W |
| Renk | Siyah |
| Ebatlar (cm) | 11.30 x 4.00 x 3.30 |
| Ağırlık (g) | 165 (kablo dahil) |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 2 Uyumlu |
| Model | RNA-APC852B |
| Parça Kodları | MD506Z/A |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Pro 15-inch Retina (2013-2014-2015) |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1077.5 | 2155 |
| 3 | 733.33 | 2200 |
| 4 | 560 | 2240 |
| 5 | 455 | 2275 |
| 6 | 386.67 | 2320 |
| 7 | 336.43 | 2355 |
| 8 | 299.38 | 2395 |
| 9 | 270.56 | 2435 |
| 10 | 248 | 2480 |
| 11 | 228.64 | 2515 |
| 12 | 212.5 | 2550 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1077.5 | 2155 |
| 3 | 733.33 | 2200 |
| 4 | 560 | 2240 |
| 5 | 455 | 2275 |
| 6 | 386.67 | 2320 |
| 7 | 336.43 | 2355 |
| 8 | 299.38 | 2395 |
| 9 | 270.56 | 2435 |
| 10 | 248 | 2480 |
| 11 | 228.64 | 2515 |
| 12 | 212.5 | 2550 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1077.5 | 2155 |
| 3 | 733.33 | 2200 |
| 4 | 560 | 2240 |
| 5 | 455 | 2275 |
| 6 | 386.67 | 2320 |
| 7 | 336.43 | 2355 |
| 8 | 299.38 | 2395 |
| 9 | 270.56 | 2435 |
| 10 | 248 | 2480 |
| 11 | 228.64 | 2515 |
| 12 | 212.5 | 2550 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1077.5 | 2155 |
| 3 | 733.33 | 2200 |
| 4 | 560 | 2240 |
| 5 | 455 | 2275 |
| 6 | 386.67 | 2320 |
| 7 | 336.43 | 2355 |
| 8 | 299.38 | 2395 |
| 9 | 270.56 | 2435 |
| 10 | 248 | 2480 |
| 11 | 228.64 | 2515 |
| 12 | 212.5 | 2550 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1077.5 | 2155 |
| 3 | 733.33 | 2200 |
| 4 | 560 | 2240 |
| 5 | 455 | 2275 |
| 6 | 386.67 | 2320 |
| 7 | 336.43 | 2355 |
| 8 | 299.38 | 2395 |
| 9 | 270.56 | 2435 |
| 10 | 248 | 2480 |
| 11 | 228.64 | 2515 |
| 12 | 212.5 | 2550 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1077.5 | 2155 |
| 3 | 733.33 | 2200 |
| 4 | 560 | 2240 |
| 5 | 455 | 2275 |
| 6 | 386.67 | 2320 |
| 7 | 336.43 | 2355 |
| 8 | 299.38 | 2395 |
| 9 | 270.56 | 2435 |
| 10 | 248 | 2480 |
| 11 | 228.64 | 2515 |
| 12 | 212.5 | 2550 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1077.5 | 2155 |
| 3 | 733.33 | 2200 |
| 4 | 560 | 2240 |
| 5 | 455 | 2275 |
| 6 | 386.67 | 2320 |
| 7 | 336.43 | 2355 |
| 8 | 299.38 | 2395 |
| 9 | 270.56 | 2435 |
| 10 | 248 | 2480 |
| 11 | 228.64 | 2515 |
| 12 | 212.5 | 2550 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1077.5 | 2155 |
| 3 | 733.33 | 2200 |
| 4 | 560 | 2240 |
| 5 | 455 | 2275 |
| 6 | 386.67 | 2320 |
| 7 | 336.43 | 2355 |
| 8 | 299.38 | 2395 |
| 9 | 270.56 | 2435 |
| 10 | 248 | 2480 |
| 11 | 228.64 | 2515 |
| 12 | 212.5 | 2550 |
