Tükendi
RETRO-Color, Apple MacBook 85W MagSafe 2 Mini Adaptör - Yeşil
RETRO-Color, Apple MacBook 85W MagSafe 2 Mini Adaptör - Yeşil
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro (Color Serisi) |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 4.25A |
| Güç | 85W |
| Renk | Yeşil |
| Ebatlar (cm) | 11.30 x 4.00 x 3.30 |
| Ağırlık (g) | 165 (kablo dahil) |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 2 Uyumlu |
| Model | RNA-APC852T |
| Parça Kodları | MD506Z/A |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Pro 15-inch Retina (2013-2014-2015) |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1027.5 | 2055 |
| 3 | 698.33 | 2095 |
| 4 | 532.5 | 2130 |
| 5 | 433 | 2165 |
| 6 | 368.33 | 2210 |
| 7 | 320 | 2240 |
| 8 | 285 | 2280 |
| 9 | 257.78 | 2320 |
| 10 | 236 | 2360 |
| 11 | 217.73 | 2395 |
| 12 | 202.5 | 2430 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1027.5 | 2055 |
| 3 | 698.33 | 2095 |
| 4 | 532.5 | 2130 |
| 5 | 433 | 2165 |
| 6 | 368.33 | 2210 |
| 7 | 320 | 2240 |
| 8 | 285 | 2280 |
| 9 | 257.78 | 2320 |
| 10 | 236 | 2360 |
| 11 | 217.73 | 2395 |
| 12 | 202.5 | 2430 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1027.5 | 2055 |
| 3 | 698.33 | 2095 |
| 4 | 532.5 | 2130 |
| 5 | 433 | 2165 |
| 6 | 368.33 | 2210 |
| 7 | 320 | 2240 |
| 8 | 285 | 2280 |
| 9 | 257.78 | 2320 |
| 10 | 236 | 2360 |
| 11 | 217.73 | 2395 |
| 12 | 202.5 | 2430 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1027.5 | 2055 |
| 3 | 698.33 | 2095 |
| 4 | 532.5 | 2130 |
| 5 | 433 | 2165 |
| 6 | 368.33 | 2210 |
| 7 | 320 | 2240 |
| 8 | 285 | 2280 |
| 9 | 257.78 | 2320 |
| 10 | 236 | 2360 |
| 11 | 217.73 | 2395 |
| 12 | 202.5 | 2430 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1027.5 | 2055 |
| 3 | 698.33 | 2095 |
| 4 | 532.5 | 2130 |
| 5 | 433 | 2165 |
| 6 | 368.33 | 2210 |
| 7 | 320 | 2240 |
| 8 | 285 | 2280 |
| 9 | 257.78 | 2320 |
| 10 | 236 | 2360 |
| 11 | 217.73 | 2395 |
| 12 | 202.5 | 2430 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1027.5 | 2055 |
| 3 | 698.33 | 2095 |
| 4 | 532.5 | 2130 |
| 5 | 433 | 2165 |
| 6 | 368.33 | 2210 |
| 7 | 320 | 2240 |
| 8 | 285 | 2280 |
| 9 | 257.78 | 2320 |
| 10 | 236 | 2360 |
| 11 | 217.73 | 2395 |
| 12 | 202.5 | 2430 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1027.5 | 2055 |
| 3 | 698.33 | 2095 |
| 4 | 532.5 | 2130 |
| 5 | 433 | 2165 |
| 6 | 368.33 | 2210 |
| 7 | 320 | 2240 |
| 8 | 285 | 2280 |
| 9 | 257.78 | 2320 |
| 10 | 236 | 2360 |
| 11 | 217.73 | 2395 |
| 12 | 202.5 | 2430 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1027.5 | 2055 |
| 3 | 698.33 | 2095 |
| 4 | 532.5 | 2130 |
| 5 | 433 | 2165 |
| 6 | 368.33 | 2210 |
| 7 | 320 | 2240 |
| 8 | 285 | 2280 |
| 9 | 257.78 | 2320 |
| 10 | 236 | 2360 |
| 11 | 217.73 | 2395 |
| 12 | 202.5 | 2430 |
