Tükendi
RETRO-Color, Apple MacBook 85W MagSafe 1 Mini Adaptör - Kırmızı
RETRO-Color, Apple MacBook 85W MagSafe 1 Mini Adaptör - Kırmızı
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro (Color Serisi) |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 18.5V |
| Kapasite | 4.65A |
| Güç | 85W |
| Renk | Kırmızı |
| Ebatlar (cm) | 11.30 x 4.00 x 3.30 |
| Ağırlık (g) | 160 (kablo dahil) |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 1 Uyumlu - L Style (T Style ile Uyumlu) |
| Model | RNA-APC851R |
| Parça Kodları | MC556LL/A |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Pro 15-inch Apple MacBook Pro 15-inch Unibody Apple MacBook Pro 17-inch Apple MacBook Pro 17-inch Unibody |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1070 | 2140 |
| 3 | 728.33 | 2185 |
| 4 | 555 | 2220 |
| 5 | 452 | 2260 |
| 6 | 384.17 | 2305 |
| 7 | 333.57 | 2335 |
| 8 | 296.88 | 2375 |
| 9 | 268.89 | 2420 |
| 10 | 246 | 2460 |
| 11 | 226.82 | 2495 |
| 12 | 210.83 | 2530 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1070 | 2140 |
| 3 | 728.33 | 2185 |
| 4 | 555 | 2220 |
| 5 | 452 | 2260 |
| 6 | 384.17 | 2305 |
| 7 | 333.57 | 2335 |
| 8 | 296.88 | 2375 |
| 9 | 268.89 | 2420 |
| 10 | 246 | 2460 |
| 11 | 226.82 | 2495 |
| 12 | 210.83 | 2530 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1070 | 2140 |
| 3 | 728.33 | 2185 |
| 4 | 555 | 2220 |
| 5 | 452 | 2260 |
| 6 | 384.17 | 2305 |
| 7 | 333.57 | 2335 |
| 8 | 296.88 | 2375 |
| 9 | 268.89 | 2420 |
| 10 | 246 | 2460 |
| 11 | 226.82 | 2495 |
| 12 | 210.83 | 2530 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1070 | 2140 |
| 3 | 728.33 | 2185 |
| 4 | 555 | 2220 |
| 5 | 452 | 2260 |
| 6 | 384.17 | 2305 |
| 7 | 333.57 | 2335 |
| 8 | 296.88 | 2375 |
| 9 | 268.89 | 2420 |
| 10 | 246 | 2460 |
| 11 | 226.82 | 2495 |
| 12 | 210.83 | 2530 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1070 | 2140 |
| 3 | 728.33 | 2185 |
| 4 | 555 | 2220 |
| 5 | 452 | 2260 |
| 6 | 384.17 | 2305 |
| 7 | 333.57 | 2335 |
| 8 | 296.88 | 2375 |
| 9 | 268.89 | 2420 |
| 10 | 246 | 2460 |
| 11 | 226.82 | 2495 |
| 12 | 210.83 | 2530 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1070 | 2140 |
| 3 | 728.33 | 2185 |
| 4 | 555 | 2220 |
| 5 | 452 | 2260 |
| 6 | 384.17 | 2305 |
| 7 | 333.57 | 2335 |
| 8 | 296.88 | 2375 |
| 9 | 268.89 | 2420 |
| 10 | 246 | 2460 |
| 11 | 226.82 | 2495 |
| 12 | 210.83 | 2530 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1070 | 2140 |
| 3 | 728.33 | 2185 |
| 4 | 555 | 2220 |
| 5 | 452 | 2260 |
| 6 | 384.17 | 2305 |
| 7 | 333.57 | 2335 |
| 8 | 296.88 | 2375 |
| 9 | 268.89 | 2420 |
| 10 | 246 | 2460 |
| 11 | 226.82 | 2495 |
| 12 | 210.83 | 2530 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1070 | 2140 |
| 3 | 728.33 | 2185 |
| 4 | 555 | 2220 |
| 5 | 452 | 2260 |
| 6 | 384.17 | 2305 |
| 7 | 333.57 | 2335 |
| 8 | 296.88 | 2375 |
| 9 | 268.89 | 2420 |
| 10 | 246 | 2460 |
| 11 | 226.82 | 2495 |
| 12 | 210.83 | 2530 |
