Tükendi
RETRO-Color, Apple MacBook 45W-60W MagSafe 2 Mini Adaptör - Gold
RETRO-Color, Apple MacBook 45W-60W MagSafe 2 Mini Adaptör - Gold
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro (Color Serisi) |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 14.5V - 16.5V |
| Kapasite | 3.1A - 3.65A |
| Güç | 45W - 60W |
| Renk | Gold (Altın) |
| Ebatlar (cm) | 10.00 x 3.30 x 3.00 |
| Ağırlık (g) | 135 (kablo dahil) |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 2 Uyumlu |
| Model | RNA-APC602G |
| Parça Kodları | MD592Z/A MD565Z/A |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Air 11-inch (2012-2013-2014-2015) Apple MacBook Air 13-inch (2012-2013-2014-2015-2017) Apple MacBook Pro 13-inch Retina (2013-2014-2015) |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 810 | 1620 |
| 3 | 550 | 1650 |
| 4 | 420 | 1680 |
| 5 | 341 | 1705 |
| 6 | 290 | 1740 |
| 7 | 252.14 | 1765 |
| 8 | 224.38 | 1795 |
| 9 | 203.33 | 1830 |
| 10 | 186 | 1860 |
| 11 | 171.36 | 1885 |
| 12 | 159.58 | 1915 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 810 | 1620 |
| 3 | 550 | 1650 |
| 4 | 420 | 1680 |
| 5 | 341 | 1705 |
| 6 | 290 | 1740 |
| 7 | 252.14 | 1765 |
| 8 | 224.38 | 1795 |
| 9 | 203.33 | 1830 |
| 10 | 186 | 1860 |
| 11 | 171.36 | 1885 |
| 12 | 159.58 | 1915 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 810 | 1620 |
| 3 | 550 | 1650 |
| 4 | 420 | 1680 |
| 5 | 341 | 1705 |
| 6 | 290 | 1740 |
| 7 | 252.14 | 1765 |
| 8 | 224.38 | 1795 |
| 9 | 203.33 | 1830 |
| 10 | 186 | 1860 |
| 11 | 171.36 | 1885 |
| 12 | 159.58 | 1915 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 810 | 1620 |
| 3 | 550 | 1650 |
| 4 | 420 | 1680 |
| 5 | 341 | 1705 |
| 6 | 290 | 1740 |
| 7 | 252.14 | 1765 |
| 8 | 224.38 | 1795 |
| 9 | 203.33 | 1830 |
| 10 | 186 | 1860 |
| 11 | 171.36 | 1885 |
| 12 | 159.58 | 1915 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 810 | 1620 |
| 3 | 550 | 1650 |
| 4 | 420 | 1680 |
| 5 | 341 | 1705 |
| 6 | 290 | 1740 |
| 7 | 252.14 | 1765 |
| 8 | 224.38 | 1795 |
| 9 | 203.33 | 1830 |
| 10 | 186 | 1860 |
| 11 | 171.36 | 1885 |
| 12 | 159.58 | 1915 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 810 | 1620 |
| 3 | 550 | 1650 |
| 4 | 420 | 1680 |
| 5 | 341 | 1705 |
| 6 | 290 | 1740 |
| 7 | 252.14 | 1765 |
| 8 | 224.38 | 1795 |
| 9 | 203.33 | 1830 |
| 10 | 186 | 1860 |
| 11 | 171.36 | 1885 |
| 12 | 159.58 | 1915 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 810 | 1620 |
| 3 | 550 | 1650 |
| 4 | 420 | 1680 |
| 5 | 341 | 1705 |
| 6 | 290 | 1740 |
| 7 | 252.14 | 1765 |
| 8 | 224.38 | 1795 |
| 9 | 203.33 | 1830 |
| 10 | 186 | 1860 |
| 11 | 171.36 | 1885 |
| 12 | 159.58 | 1915 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 810 | 1620 |
| 3 | 550 | 1650 |
| 4 | 420 | 1680 |
| 5 | 341 | 1705 |
| 6 | 290 | 1740 |
| 7 | 252.14 | 1765 |
| 8 | 224.38 | 1795 |
| 9 | 203.33 | 1830 |
| 10 | 186 | 1860 |
| 11 | 171.36 | 1885 |
| 12 | 159.58 | 1915 |
