Tükendi
RETRO-Color, Apple MacBook 45W-60W MagSafe 2 Mini Adaptör - Siyah
RETRO-Color, Apple MacBook 45W-60W MagSafe 2 Mini Adaptör - Siyah
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro (Color Serisi) |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 14.5V - 16.5V |
| Kapasite | 3.1A - 3.65A |
| Güç | 45W - 60W |
| Renk | Siyah |
| Ebatlar (cm) | 10.00 x 3.30 x 3.00 |
| Ağırlık (g) | 135 (kablo dahil) |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 2 Uyumlu |
| Model | RNA-APC602B |
| Parça Kodları | MD592Z/A MD565Z/A |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Air 11-inch (2012-2013-2014-2015) Apple MacBook Air 13-inch (2012-2013-2014-2015-2017) Apple MacBook Pro 13-inch Retina (2013-2014-2015) |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 847.5 | 1695 |
| 3 | 576.67 | 1730 |
| 4 | 440 | 1760 |
| 5 | 358 | 1790 |
| 6 | 304.17 | 1825 |
| 7 | 264.29 | 1850 |
| 8 | 235.63 | 1885 |
| 9 | 212.78 | 1915 |
| 10 | 195 | 1950 |
| 11 | 179.55 | 1975 |
| 12 | 167.08 | 2005 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 847.5 | 1695 |
| 3 | 576.67 | 1730 |
| 4 | 440 | 1760 |
| 5 | 358 | 1790 |
| 6 | 304.17 | 1825 |
| 7 | 264.29 | 1850 |
| 8 | 235.63 | 1885 |
| 9 | 212.78 | 1915 |
| 10 | 195 | 1950 |
| 11 | 179.55 | 1975 |
| 12 | 167.08 | 2005 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 847.5 | 1695 |
| 3 | 576.67 | 1730 |
| 4 | 440 | 1760 |
| 5 | 358 | 1790 |
| 6 | 304.17 | 1825 |
| 7 | 264.29 | 1850 |
| 8 | 235.63 | 1885 |
| 9 | 212.78 | 1915 |
| 10 | 195 | 1950 |
| 11 | 179.55 | 1975 |
| 12 | 167.08 | 2005 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 847.5 | 1695 |
| 3 | 576.67 | 1730 |
| 4 | 440 | 1760 |
| 5 | 358 | 1790 |
| 6 | 304.17 | 1825 |
| 7 | 264.29 | 1850 |
| 8 | 235.63 | 1885 |
| 9 | 212.78 | 1915 |
| 10 | 195 | 1950 |
| 11 | 179.55 | 1975 |
| 12 | 167.08 | 2005 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 847.5 | 1695 |
| 3 | 576.67 | 1730 |
| 4 | 440 | 1760 |
| 5 | 358 | 1790 |
| 6 | 304.17 | 1825 |
| 7 | 264.29 | 1850 |
| 8 | 235.63 | 1885 |
| 9 | 212.78 | 1915 |
| 10 | 195 | 1950 |
| 11 | 179.55 | 1975 |
| 12 | 167.08 | 2005 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 847.5 | 1695 |
| 3 | 576.67 | 1730 |
| 4 | 440 | 1760 |
| 5 | 358 | 1790 |
| 6 | 304.17 | 1825 |
| 7 | 264.29 | 1850 |
| 8 | 235.63 | 1885 |
| 9 | 212.78 | 1915 |
| 10 | 195 | 1950 |
| 11 | 179.55 | 1975 |
| 12 | 167.08 | 2005 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 847.5 | 1695 |
| 3 | 576.67 | 1730 |
| 4 | 440 | 1760 |
| 5 | 358 | 1790 |
| 6 | 304.17 | 1825 |
| 7 | 264.29 | 1850 |
| 8 | 235.63 | 1885 |
| 9 | 212.78 | 1915 |
| 10 | 195 | 1950 |
| 11 | 179.55 | 1975 |
| 12 | 167.08 | 2005 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 847.5 | 1695 |
| 3 | 576.67 | 1730 |
| 4 | 440 | 1760 |
| 5 | 358 | 1790 |
| 6 | 304.17 | 1825 |
| 7 | 264.29 | 1850 |
| 8 | 235.63 | 1885 |
| 9 | 212.78 | 1915 |
| 10 | 195 | 1950 |
| 11 | 179.55 | 1975 |
| 12 | 167.08 | 2005 |
