Tükendi
RETRO Casper CBL, CGE, X300V Notebook Ultrabook Adaptör RNA-HR02
RETRO Casper CBL, CGE, X300V Notebook Ultrabook Adaptör RNA-HR02
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 3.42A (2.1A, 2.37A ve 3.33A uyumlu) |
| Güç | 65W (40W ve 45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Model | RNA-HR02 |
| Dc Jack | 4.0 x 1.7 mm |
| EAN13 | 8697785556932 |
| Parça Kodları | WNAD.LN-X300V |
| Uyumlu Modeller | Casper Nirvana CBL, CGE, X300V Ultrabook serisi |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 265 | 530 |
| 3 | 180 | 540 |
| 4 | 137.5 | 550 |
| 5 | 112 | 560 |
| 6 | 95 | 570 |
| 7 | 82.86 | 580 |
| 8 | 73.75 | 590 |
| 9 | 66.67 | 600 |
| 10 | 61 | 610 |
| 11 | 56.36 | 620 |
| 12 | 52.08 | 625 |
