Tükendi
RETRO Asus ZenBook UX21A, UX31A 65W Notebook Adaptörü RNA-AS05
RETRO Asus ZenBook UX21A, UX31A 65W Notebook Adaptörü RNA-AS05
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 15 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.42A (3.15A, 3A, 2.37A, 2.1A, 1.8A ve 1.75A uyumlu) |
| Güç | 65W (60W, 57W, 45W, 40W, 34W ve 33W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.0 x 1.35 mm |
| Model | RNA-AS05 |
| EAN13 | 8697785554327 |
| Parça Kodları | 0A001-00040700 |
| Uyumlu Modeller | Asus ZenBook UX21A Asus ZenBook UX31A Asus ZenBook UX32A |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 267.5 | 535 |
| 3 | 181.67 | 545 |
| 4 | 138.75 | 555 |
| 5 | 113 | 565 |
| 6 | 95.83 | 575 |
| 7 | 83.57 | 585 |
| 8 | 74.38 | 595 |
| 9 | 67.22 | 605 |
| 10 | 61.5 | 615 |
| 11 | 56.82 | 625 |
| 12 | 52.92 | 635 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 267.5 | 535 |
| 3 | 181.67 | 545 |
| 4 | 138.75 | 555 |
| 5 | 113 | 565 |
| 6 | 95.83 | 575 |
| 7 | 83.57 | 585 |
| 8 | 74.38 | 595 |
| 9 | 67.22 | 605 |
| 10 | 61.5 | 615 |
| 11 | 56.82 | 625 |
| 12 | 52.92 | 635 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 267.5 | 535 |
| 3 | 181.67 | 545 |
| 4 | 138.75 | 555 |
| 5 | 113 | 565 |
| 6 | 95.83 | 575 |
| 7 | 83.57 | 585 |
| 8 | 74.38 | 595 |
| 9 | 67.22 | 605 |
| 10 | 61.5 | 615 |
| 11 | 56.82 | 625 |
| 12 | 52.92 | 635 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 267.5 | 535 |
| 3 | 181.67 | 545 |
| 4 | 138.75 | 555 |
| 5 | 113 | 565 |
| 6 | 95.83 | 575 |
| 7 | 83.57 | 585 |
| 8 | 74.38 | 595 |
| 9 | 67.22 | 605 |
| 10 | 61.5 | 615 |
| 11 | 56.82 | 625 |
| 12 | 52.92 | 635 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 267.5 | 535 |
| 3 | 181.67 | 545 |
| 4 | 138.75 | 555 |
| 5 | 113 | 565 |
| 6 | 95.83 | 575 |
| 7 | 83.57 | 585 |
| 8 | 74.38 | 595 |
| 9 | 67.22 | 605 |
| 10 | 61.5 | 615 |
| 11 | 56.82 | 625 |
| 12 | 52.92 | 635 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 267.5 | 535 |
| 3 | 181.67 | 545 |
| 4 | 138.75 | 555 |
| 5 | 113 | 565 |
| 6 | 95.83 | 575 |
| 7 | 83.57 | 585 |
| 8 | 74.38 | 595 |
| 9 | 67.22 | 605 |
| 10 | 61.5 | 615 |
| 11 | 56.82 | 625 |
| 12 | 52.92 | 635 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 267.5 | 535 |
| 3 | 181.67 | 545 |
| 4 | 138.75 | 555 |
| 5 | 113 | 565 |
| 6 | 95.83 | 575 |
| 7 | 83.57 | 585 |
| 8 | 74.38 | 595 |
| 9 | 67.22 | 605 |
| 10 | 61.5 | 615 |
| 11 | 56.82 | 625 |
| 12 | 52.92 | 635 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 267.5 | 535 |
| 3 | 181.67 | 545 |
| 4 | 138.75 | 555 |
| 5 | 113 | 565 |
| 6 | 95.83 | 575 |
| 7 | 83.57 | 585 |
| 8 | 74.38 | 595 |
| 9 | 67.22 | 605 |
| 10 | 61.5 | 615 |
| 11 | 56.82 | 625 |
| 12 | 52.92 | 635 |
