Tükendi
RETRO Asus Transformer Book TX300Ca 65W Notebook Adaptörü RPA-AC280
RETRO Asus Transformer Book TX300Ca 65W Notebook Adaptörü RPA-AC280
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.42A |
| Güç | 65W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Özel |
| Model | RPA-AC280 |
| EAN13 | 8681863409616 |
| Parça Kodları | ADP-65AW A |
| Uyumlu Modeller | Asus Transformer Book TX300C, TX300Ca |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 617.5 | 1235 |
| 3 | 420 | 1260 |
| 4 | 320 | 1280 |
| 5 | 261 | 1305 |
| 6 | 221.67 | 1330 |
| 7 | 192.14 | 1345 |
| 8 | 171.25 | 1370 |
| 9 | 155 | 1395 |
| 10 | 142 | 1420 |
| 11 | 130.91 | 1440 |
| 12 | 121.67 | 1460 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 617.5 | 1235 |
| 3 | 420 | 1260 |
| 4 | 320 | 1280 |
| 5 | 261 | 1305 |
| 6 | 221.67 | 1330 |
| 7 | 192.14 | 1345 |
| 8 | 171.25 | 1370 |
| 9 | 155 | 1395 |
| 10 | 142 | 1420 |
| 11 | 130.91 | 1440 |
| 12 | 121.67 | 1460 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 617.5 | 1235 |
| 3 | 420 | 1260 |
| 4 | 320 | 1280 |
| 5 | 261 | 1305 |
| 6 | 221.67 | 1330 |
| 7 | 192.14 | 1345 |
| 8 | 171.25 | 1370 |
| 9 | 155 | 1395 |
| 10 | 142 | 1420 |
| 11 | 130.91 | 1440 |
| 12 | 121.67 | 1460 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 617.5 | 1235 |
| 3 | 420 | 1260 |
| 4 | 320 | 1280 |
| 5 | 261 | 1305 |
| 6 | 221.67 | 1330 |
| 7 | 192.14 | 1345 |
| 8 | 171.25 | 1370 |
| 9 | 155 | 1395 |
| 10 | 142 | 1420 |
| 11 | 130.91 | 1440 |
| 12 | 121.67 | 1460 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 617.5 | 1235 |
| 3 | 420 | 1260 |
| 4 | 320 | 1280 |
| 5 | 261 | 1305 |
| 6 | 221.67 | 1330 |
| 7 | 192.14 | 1345 |
| 8 | 171.25 | 1370 |
| 9 | 155 | 1395 |
| 10 | 142 | 1420 |
| 11 | 130.91 | 1440 |
| 12 | 121.67 | 1460 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 617.5 | 1235 |
| 3 | 420 | 1260 |
| 4 | 320 | 1280 |
| 5 | 261 | 1305 |
| 6 | 221.67 | 1330 |
| 7 | 192.14 | 1345 |
| 8 | 171.25 | 1370 |
| 9 | 155 | 1395 |
| 10 | 142 | 1420 |
| 11 | 130.91 | 1440 |
| 12 | 121.67 | 1460 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 617.5 | 1235 |
| 3 | 420 | 1260 |
| 4 | 320 | 1280 |
| 5 | 261 | 1305 |
| 6 | 221.67 | 1330 |
| 7 | 192.14 | 1345 |
| 8 | 171.25 | 1370 |
| 9 | 155 | 1395 |
| 10 | 142 | 1420 |
| 11 | 130.91 | 1440 |
| 12 | 121.67 | 1460 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 617.5 | 1235 |
| 3 | 420 | 1260 |
| 4 | 320 | 1280 |
| 5 | 261 | 1305 |
| 6 | 221.67 | 1330 |
| 7 | 192.14 | 1345 |
| 8 | 171.25 | 1370 |
| 9 | 155 | 1395 |
| 10 | 142 | 1420 |
| 11 | 130.91 | 1440 |
| 12 | 121.67 | 1460 |
