Tükendi
RETRO Asus 19V 3.42A 65W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-AS06
RETRO Asus 19V 3.42A 65W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-AS06
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.42A (2.37A uyumlu) |
| Güç | 65W (45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RNA-AS06 |
| EAN13 | 8697785555645 |
| Parça Kodları | EXA1203YH EXA1208CH |
| Uyumlu Modeller | Asus B400A Asus B551L Asus P452L Asus P552L |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 280 | 560 |
| 3 | 191.67 | 575 |
| 4 | 146.25 | 585 |
| 5 | 118 | 590 |
| 6 | 100.83 | 605 |
| 7 | 87.86 | 615 |
| 8 | 78.13 | 625 |
| 9 | 70.56 | 635 |
| 10 | 64.5 | 645 |
| 11 | 59.55 | 655 |
| 12 | 55.42 | 665 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 280 | 560 |
| 3 | 191.67 | 575 |
| 4 | 146.25 | 585 |
| 5 | 118 | 590 |
| 6 | 100.83 | 605 |
| 7 | 87.86 | 615 |
| 8 | 78.13 | 625 |
| 9 | 70.56 | 635 |
| 10 | 64.5 | 645 |
| 11 | 59.55 | 655 |
| 12 | 55.42 | 665 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 280 | 560 |
| 3 | 191.67 | 575 |
| 4 | 146.25 | 585 |
| 5 | 118 | 590 |
| 6 | 100.83 | 605 |
| 7 | 87.86 | 615 |
| 8 | 78.13 | 625 |
| 9 | 70.56 | 635 |
| 10 | 64.5 | 645 |
| 11 | 59.55 | 655 |
| 12 | 55.42 | 665 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 280 | 560 |
| 3 | 191.67 | 575 |
| 4 | 146.25 | 585 |
| 5 | 118 | 590 |
| 6 | 100.83 | 605 |
| 7 | 87.86 | 615 |
| 8 | 78.13 | 625 |
| 9 | 70.56 | 635 |
| 10 | 64.5 | 645 |
| 11 | 59.55 | 655 |
| 12 | 55.42 | 665 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 280 | 560 |
| 3 | 191.67 | 575 |
| 4 | 146.25 | 585 |
| 5 | 118 | 590 |
| 6 | 100.83 | 605 |
| 7 | 87.86 | 615 |
| 8 | 78.13 | 625 |
| 9 | 70.56 | 635 |
| 10 | 64.5 | 645 |
| 11 | 59.55 | 655 |
| 12 | 55.42 | 665 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 280 | 560 |
| 3 | 191.67 | 575 |
| 4 | 146.25 | 585 |
| 5 | 118 | 590 |
| 6 | 100.83 | 605 |
| 7 | 87.86 | 615 |
| 8 | 78.13 | 625 |
| 9 | 70.56 | 635 |
| 10 | 64.5 | 645 |
| 11 | 59.55 | 655 |
| 12 | 55.42 | 665 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 280 | 560 |
| 3 | 191.67 | 575 |
| 4 | 146.25 | 585 |
| 5 | 118 | 590 |
| 6 | 100.83 | 605 |
| 7 | 87.86 | 615 |
| 8 | 78.13 | 625 |
| 9 | 70.56 | 635 |
| 10 | 64.5 | 645 |
| 11 | 59.55 | 655 |
| 12 | 55.42 | 665 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 280 | 560 |
| 3 | 191.67 | 575 |
| 4 | 146.25 | 585 |
| 5 | 118 | 590 |
| 6 | 100.83 | 605 |
| 7 | 87.86 | 615 |
| 8 | 78.13 | 625 |
| 9 | 70.56 | 635 |
| 10 | 64.5 | 645 |
| 11 | 59.55 | 655 |
| 12 | 55.42 | 665 |
